Jagiellonia
  Białystok

  Jagiellonia Białystok wicemistrzem Polski

  Rozwiń
  Jagiellonia
  Zwiń

  Jagiellonia Białystok wicemistrzem Polski

  Jagiellonia po raz drugi z rzędu została wicemistrzem Polski. Kibice hucznie świętowali sukces białostockiej drużyny.

  Prognoza pogody na piątek 30.03.2018 Uwaga na oblodzenia....

  Prognoza pogody na piątek 30.03.2018 Uwaga na oblodzenia. Temperatura gruntowa poniżej zera (wideo)

  mac

  Kurier Poranny

  Aktualizacja:

  Kurier Poranny

  Dzisiaj w województwie podlaskim spodziewać się można oblodzeń, a także mgły. Lepiej zdjąć nogę z gazu oraz uważać na chodnikach i ulicach.
  - Na obszarze województwa temperatura wynosi od 0°C do 2°C, przy gruncie od -1°C do 1°C. W związku z tym miejscami może występować zjawisko oblodzenia - poinformował nas dzisiaj Wiesław Winnicki z Miejskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Białymstoku.

  CZYTAJ TEŻ: Wielki Piątek 30.03.2018 Obowiązuje ścisły post - co można jeść? Ile posiłków? Czy można jeść mięso?

  Dzisiaj oraz jutro spodziewać się można nad ranem i nocą lokalnych przymrozków, w związku z którymi na ulicach i chodnikach będzie ślisko. Lepiej uważać, podróżując samochodem. Już wczoraj dochodziło w regionie do wypadków, przyczyną których była m.in. gołoledź, a także zlekceważenie jej przez kierowców.

  Prognoza pogody na piątek 30.03.2018 - woj. podlaskie. Oblodzenia i mgła  Według prognozy na 48 godzin przesłanej nam przez MCZK w Białymstoku, w piątek, 30 marca, w ciągu dnia występować będzie duże zachmurzenie z większymi przejaśnieniami. Miejscami, głównie na północy województwa, przelotne opady deszczu, przed południem możliwe także przelotne opady deszczu ze śniegiem. Rano silne zamglenia, lokalnie mgła powodująca ograniczenie widzialności do 500 m. Temperatura maksymalna od 6°C na północy do 10°C na południu województwa. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, południowy i południowo-zachodni.  Nocą z kolei nieco bardziej się zachmurzy. Miejscami pojawią silne zamglenia ograniczające widoczność do 200 m. Temperatura minimalna od -4°C na północy do 0°C na południu województwa. Wiatr początkowo słaby, z kierunków zachodnich, po północy również umiarkowany, skręcający na wschodni.

  Prognoza pogody na sobotę 31.03.2018 - woj podlaskie  W sobotę, 31 marca, powróci do nas wiosna. W dzień początkowo zachmurzenie umiarkowane, później wzrastające do dużego. Od godzin popołudniowych, przemieszczające się z południowego zachodu na północy wschód województwa, opady deszczu. Temperatura maksymalna od 9°C na północy do 13°C na południu województwa. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, wschodni i południowo-wschodni.

  W sobotnią noc zachmurzenie duże. Okresami opady deszczu. Temperatura minimalna od 5°C do 7°C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, z kierunków wschodnich.
  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Poranny.pl poleca

  Białystok w 1999 roku - część 2. Zobacz, jakie zmiany zaszły w mieście

  Białystok w 1999 roku - część 2. Zobacz, jakie zmiany zaszły w mieście

  Prognoza ludności 2050. W którym powiecie będzie najmniej mieszkańców? [ZESTAWIENIE]

  Prognoza ludności 2050. W którym powiecie będzie najmniej mieszkańców? [ZESTAWIENIE]

  Mundial w 4K dla klientów Orange

  Mundial w 4K dla klientów Orange

  Dar Młodzieży wypłynął w rejs dookoła świata.

  Dar Młodzieży wypłynął w rejs dookoła świata.