Nowe komisariaty i posterunki w województwie podlaskim....

  Nowe komisariaty i posterunki w województwie podlaskim. Gdzie pojawią się nowe posterunki? Plany budowy nowych posterunków policji

  krk

  Kurier Poranny

  Aktualizacja:

  Kurier Poranny

  W poniedziałek w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Białymstoku odbył się briefing prasowy Sekretarza Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosława Zielińskiego, który przedstawił plany inwestycyjne związane z budową posterunków Policji na terenie województwa podlaskiego.
  W poniedziałek w budynku Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku Jarosław Zieliński przedstawił plany inwestycyjne związane z budową posterunków Policji na terenie województwa podlaskiego.

  ZOBACZ:Pijany rowerzysta przyjechał do komisariatu BiKeR-em sprawdzić stan trzeźwości (wideo)

  W briefingu prasowym uczestniczył również Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku nadinspektor Daniel Kołnierowicz. Spotkanie otworzył Sekretarz Stanu w MSWiA, który poinformował zebranych, że na terenie Podlasia planowana jest budowa 6 posterunków Policji, które będą finansowane z programu modernizacji Policji w latach 2017-2020.

  Podczas wystąpienia Pan Minister podkreślił, że wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społeczeństwa, najpóźniej, do 2020 roku, powstaną posterunki Policji w Grodzisku, Sokołach, Zaściankach, Sztabinie, Raczkach i Szypliszkach.

  CZYTAJ: IV Komisariat Policji w Białymstoku powstanie przy ul. Wspólnej na osiedlu Kawaleryjskim

  Jarosław Zieliński mówił też o zadowoleniu społeczeństwa z przywracania posterunków Policji, których od połowy 2016 roku na terenie Podlasia odtworzono już 8. Z kolei Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku nadinspektor Daniel Kołnierowicz nadmienił, że obecnie planowana jest również budowa nowej siedziby Komisariatu Policji IV w Białymstoku przy ulicy Wspólnej.

  Komisariat będzie inwestycją, której głównym celem jest wyjście naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Białegostoku a także wynika ona z rozwoju urbanizacyjnego miasta.  Komentarze (6)

  Wszystkie komentarze (6) forum.poranny.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Poranny.pl poleca

  Bary mleczne w Białymstoku. Które są najlepsze?

  Bary mleczne w Białymstoku. Które są najlepsze?

  stronaZDROWIA24 - wszystko o zdrowiu

  stronaZDROWIA24 - wszystko o zdrowiu

  Nasza Historia - prenumerata cyfrowa z książką w prezencie [SPRAWDŹ]

  Nasza Historia - prenumerata cyfrowa z książką w prezencie [SPRAWDŹ]

  Tu sprzedają chrzczone paliwo. Znamy wyniki kontroli

  Tu sprzedają chrzczone paliwo. Znamy wyniki kontroli