(adek)
Polska - Portugalia BRAMKI YOUTUBE 11.10.2018. Gdzie obejrzeć wszystkie bramki, gole, skrót meczu, wynik, gol Kuby Błaszczykowskiego (WIDEO) Arkadiusz Gola
Polska - Portugalia BRAMKI YOUTUBE 11.10.2018. Gdzie obejrzeć wszystkie bramki, gole, skrót meczu, wynik. Zobacz gol Kuby Błaszczykowskiego

W czwartek w ramach Ligi Narodów polska reprezentacja piłki nożnej przegrała 2:3 z Portugalią. Nasza drużyna rozpoczęła spotkanie bardzo pomyślnie. Już w 19. minucie objęła prowadzenie po uderzeniu głową Krzysztofa Piątka. Niestety błędy w defensywie wkrótce dały znać o sobie.

Polska - Portugalia. Transmisja TV online. Mecz na żywo w internecie [STREAM TVP Sport, Youtube] 11.10.2019

Polska - Portugalia 2-3 | Skrót meczu 11.10.2018 PL Komentarz [HD] YOUTUBE

W 31. minucie Polacy stracili bramkę. Strzelał Andre Silva. Ta strata musiała rozbić naszą reprezentację, bo już w 43. minucie straciliśmy kolejną bramkę. Znów pokonał nas Andre Silva. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:2 dla Portugalii.

Po przerwie nie było lepiej. W 52. minucie Portugalczycy po raz trzeci umieścili piłkę w naszej bramce. Tym razem zabłysnął Bernardo Silva. Na tę zniewagę odpowiedział Kuba Błaszczykowski w 77. minucie. Niestety mimo usilnych starań Polakom nie udało się odrobić strat. Nasza reprezentacja przegrała z Portugalią 2:3.

Kolejny mecz Polacy zagrają w niedzielę 14 października na Stadionie Śląskim. W ramach Ligi Narodów zmierzą się z Włochami. Początek meczu o godz. 20.45. Transmisja w TVP i Polsat Sport.

Polska - Portugalia 2:3 bramki Youtube 11.10.2018

Robert Lewandowski po meczu Polska - Portugalia: Popełniliśmy dużo błędów indywidualnych