krk,red,aip
Polska - Chile 2:2. Zobacz wszystkie bramki [Youtube, facebook] Gole, skrót meczu, bramki [08.06.2018] Grzegorz Dembowski
Wszystkie bramki meczu Polska - Chile dostępne Youtube. Zobacz skrót meczu, gole i najlepsze sytuacje. Polski przedostatni mecz przed mundialem rozegrała w Poznaniu. Na stadionie przy Bułgarskiej formę biało-czerwonych sprawdziło Chile, które na turniej do Rosji się nie wybiera, ale w rankingu FIFA jest tuż za nami.

Reprezentacja Polski w meczu towarzyskim w Poznaniu podjęła reprezentację Chile. Jak przebiegało spotkanie? Wszystkie bramki i skrót meczu można zobaczyć online.

Rozpoczęło się nerwowo i przez pierwsze 15 minut to goście stwarzali sobie więcej sytuacji bramkowych. Jednak nawet strzał przewrotką Nicolasa Castillo nie był w stanie zaskoczyć Wojciecha Szczęsnego. W 19. minucie padła bramka dla Chile, jednak Junior Fernandes był na ewidentnym spalonym! Potem spotkanie się odmieniło.

Poland vs Chile 2-2 All Goals & Highlights June 8,2018

MŚ 2018. Trafienia Roberta Lewandowskiego i Piotra Zielińskiego nie wystarczyły do wygranej. W przedostatnim sprawdzianie przed wyjazdem do Rosji reprezentacja Polski zremisowała z Chile 2:2 (2:1). Biało-czerwoni stworzyli kilka sytuacji sobie, ale i przeciwnikowi. Selekcjoner Adam Nawałka przetestował na stoperze Jana Bednarka, a w drugiej połowie sprawdził też ustawienie z trzema obrońcami. Na trybunach w Poznaniu zasiadło 41 216 widzów.

Poland vs Chile 2-2 All Goals & Highlights 08-06-2018 Hd