Damian Raczkowski nie chce już kierować podlaską PO (wideo)

Damian Raczkowski nie chce już kierować podlaską PO (wideo)

(mg)

Kurier Poranny

Aktualizacja:

Kurier Poranny

Dotychczasowy przewodniczący Platformy Obywatelskiej na Podlasiu Damian Raczkowski zrezygnował z ubiegania się o reelekcję. - Po trzech i pół roku działalności, swoją misję uważam za zakończoną - mówi Damian Raczkowski.

Swoją decyzję ogłosił w piątek, dwa dni przed wyborami w podlaskiej PO. Przy okazji stwierdził, że 3,5 roku jego rządów to sporo sukcesów. Zaliczył do nich podlaski wynik prezydenta Bronisława Komorowskiego, ostatnie wybory samorządowe do sejmiku oraz do Parlamentu, w trakcie których podlaska PO zdobyła historyczny mandat senatorski.

Damian Raczkowski pryznał, że czas jego rządów był niełatwy. Nazywano go nawet Damianem bez ziemi, bo nie miał wsparcia zarządu regionu PO.

Wybory szefa podlaskiej PO odbędą się w niedzielę. Na razie oficjalny kandydat jest tylko jeden. To poseł Robert Tyszkiewicz. Czy będzie miał kontrkandydata nie wiadomo. Ten może się pojawić w dniu wyborów.

Damian Raczkowski zapewnia, ze będzie wspierał kolejnego przewodniczącego PO w naszym województwie, by jego partia wygrywała wybory.


Czytaj e-wydanie »

Komentarze (16)

Wszystkie komentarze (16) forum.poranny.pl

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Poranny.pl poleca

Wideo