PORANNY
  TV

  Najnowsze materiały na Poranny TV

  Rozwiń
  PORANNY
  TV
  Zwiń
  PRZEDSZKOLANDIA | wybieramy przedszkola, nauczycieli i grupy...

  PRZEDSZKOLANDIA | wybieramy przedszkola, nauczycieli i grupy przedszkolne

  ib

  Kurier Poranny

  Aktualizacja:

  Kurier Poranny

  PRZEDSZKOLANDIA | wybieramy przedszkola, nauczycieli i grupy przedszkolne

  ©Anatol Chomicz

  Wielka akcja "Kuriera Porannego" poświęcona przedszkolom dobiegła! Wiem już kto otrzymał tytuł Przedszkola Roku 2017, Nauczyciela Przedszkola Roku 2017, Najsympatyczniejszych Przedszkolaków Roku 2017, czyli najsympatyczniejszej grupy przedszkolnej. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!
  PRZEDSZKOLANDIA | wybieramy przedszkola, nauczycieli i grupy przedszkolne

  ©Anatol Chomicz  Sprawdź wyniki głosowania na
  PRZEDSZKOLAKI ROKU 2017  Sprawdź wyniki głosowania na
  NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA ROKU 2017  WAŻNE informacje dla nauczycieli przedszkola - kliknij  Sprawdź wyniki głosowania na
  PRZEDSZKOLE ROKU 2017  Przedszkolny sezon rusza pełną parą - trwają nabory maluszków, które od września rozpoczną edukację na jej pierwszym szczeblu. W tym roku rekrutacji towarzyszy nasza akcja, w której pomożemy rodzicom wybrać najlepsze przedszkole, a także pokażemy, jak na co dzień świetnie bawią się maluszki i starszaki.

  Zostaną przyznane tytuły Przedszkole Roku 2017, Nauczyciel Przedszkola Roku 2017, Najsympatyczniejsza Grupa Przedszkolna.

  PRZEDSZKOLAKI ROKU 2017


  W naszej akcji - tak jak w przedszkolu - najważniejsi będą oczywiście bohaterowie przedszkolnego życia, czyli dzieci. Stworzymy specjalny dodatek z pamiątkowymi zdjęciami grup przedszkolnych, który w czwartek, 18 maja zostanie dołączony do "Kuriera Porannego".


  Nagrody w kategorii PRZEDSZKOLAKI ROKU 2017 (za zajęcie I, II, III miejsca):
  • zaproszenie do Parku Rozrywki - FASTPARK dla 25 dzieci na 4 godziny zabawy w tym dmuchane zabawki, animator i poczęstunek wraz z ogniskiem i kiełbaską do wykorzystania we wskazanym przez Organizatora dniu
  • zaproszenie na przejazd autokarem z przedszkola do Parku Rozrywki i z powrotem do wykorzystania we wskazanym przez organizatora dniu  NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA ROKU 2017


  O tym, jak dzieci czują się w przedszkolu, nie decyduje wyłącznie otoczenie, w którym spędzają czas. Nie najważniejsze są zabawki, place zabaw czy pomoce edukacyjne. Najważniejsi są opiekunowie. Dlatego w ramach naszej akcji wybierzemy też najsympatyczniejszych nauczycieli przedszkoli w woj. podlaskim.


  WAŻNE informacje dla nauczycieli przedszkola - kliknij  Nagrody w kategorii NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA ROKU 2017 (za zajęcie I, II, III miejsca):
  • dyplom potwierdzający zdobycie tytułu
  • zaproszenie na weekendowy pobyt dla dwóch osób wraz z wyżywieniem, nieograniczonym dostępem do basenu i saun oraz wieloma innymi atrakcjami w malowniczo położonym w sercu Puszczy Knyszyńskiej Hotelu Lipowy Most Golf Park


  HOTEL LIPOWY MOST GOLF PARK
  PRZEDSZKOLE ROKU 2017


  W ramach naszej akcji wybierzemy Przedszkole Roku. Tytuł zostanie przyznany głosami tych, którzy mają największe prawo do oceniania przedszkoli - rodziców dzieci powierzających placówkom opiekę nad ich pociechami.


  Przedszkole, które zdobędzie najwięcej głosów, otrzyma cenne nagrody:
  • dyplom potwierdzający zdobycie tytułu
  • voucher na reklamę w Kurierze Porannym i w serwisie www.poranny.pl o wartości 5000 zł brutto
  • specjalną nagrodę dla dyrektora przedszkola - zaproszenie na weekendowy pobyt dla dwóch osób wraz z wyżywieniem, nieograniczonym dostępem do basenu i saun oraz wieloma innymi atrakcjami w malowniczo położonym w sercu Puszczy Knyszyńskiej Hotelu Lipowy Most Golf Park
  REGULAMIN PLEBISCYTU


  Informacji udziela Iwona Błahuszewska
  Telefon: +48 85 748 74 23
  E-mail: iwona.blahuszewska@polskapress.pl
  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Poranny.pl poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama