NASZE
  QUIZY

  Sprawdź swoją wiedzę

  Rozwiń
  NASZE
  Zwiń

  Sprawdź swoją wiedzę

  Jeśli zastanawiałeś się nad wzięciem udziału w teleturnieju sprawdzającym Twoje kompetencje językowe, rozwiąż nasz test.

  NAUCZYCIEL NA MEDAL - Warto docenić najlepszych! Głosowanie...

  NAUCZYCIEL NA MEDAL - Warto docenić najlepszych! Głosowanie trwa!

  UT

  Aktualizacja:

  NAUCZYCIEL NA MEDAL - Warto docenić najlepszych! Głosowanie trwa!
  Głosuj na najbardziej cenionych i lubianych przez uczniów i ich rodziców nauczycieli z Podlasia. Akcja "Nauczyciel na Medal" jest objęta honorowym patronatem Jerzego Leszczyńskiego, Marszałka Województwa Podlaskiego. Chcemy nagrodzić najbardziej cenionych i lubianych nauczycieli. Medale i nagrody zostaną wręczone podczas prestiżowej Gali połączonej w warsztatami w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku.
  NAUCZYCIEL NA MEDAL - Warto docenić najlepszych! Głosowanie trwa!


  Zobacz aktualne wyniki głosowania

  Kliknij i wybierz miasto lub powiat:


  Białystok i p. białostockiŁomża i p. łomżyńskiSuwałki i p. suwalski
  p. augustowskip. bielskip. grajewski
  p. hajnowskip. kolneńskip. moniecki
  p. sejneńskip. siemiatyckip. sokólski
  p. wysokomazowieckip. zambrowski


  Nauczyciel na Medal. Galeria liderów

  Do 30 października można zgłaszać nauczycieli do tytułu Nauczyciel na Medal

  KLIKNIJ i zgłoś nauczyciela


  Nauczyciel to zawód wyjątkowy. Nie można się go tak po prostu nauczyć. Poza wiedzą i doświadczeniem, aby spełniać się w tej roli, trzeba mieć coś więcej - umiejętność nawiązywania relacji z uczniami, budowania u nich autorytetu i szacunku, umiejętność bycia jednocześnie ich opiekunem, liderem, ale i przyjacielem.

  Takich nauczycieli z Podlasia docenimy i nagrodzimy w akcji Nauczyciel na Medal pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego Jerzego Leszczyńskiego.
  UWAGA! Ważne informacje dla nauczycieli zgłoszonych do plebiscytu - KLIKNIJ

  Dla nauczyciela, który jest lubiany i szanowany praca jest łatwiejsza, a jej efekty lepsze. Szukamy belfrów, którzy zjednują sobie uczniów i ich rodziców swoją cierpliwością, uprzejmością i serdecznością. Ale także takich, którzy wielki szacunek zdobywają fachowością, a czasem nawet... surowością. Szukamy nauczycieli z pasją, którzy swoją pracą wychodzą poza ustalone w etacie ramy, często poświęcając przy tym swój czas wolny.

  - Kiedy się spotykam z kolegami z dawnych lat, to zawsze w naszych wspomnieniach przewijają się nauczyciele. Dopiero teraz jesteśmy w stanie ocenić ich wpływ na nasze życie, wpływ niebagatelny, bo poza rodzicami to oni nas ukształtowali, pokazali kierunki, dzięki nim wielu z nas udało się postawić cele, a w konsekwencji osiągnąć mniejsze lub większe sukcesy. Dziś, już często jest za późno, aby powiedzieć im to osobiście. Nie można więc przegapić szansy podziękowań za to co dla nas robią dziś, abyśmy jutro i mogli się cieszyć naszymi osiągnięciami i tym, kim jesteśmy. A taki plebiscyt to okazja nie do przecenienia. - mówi redaktor naczelny Kuriera Porannego Jarosław Jabłoński.


  Nauczycieli na Medal chcemy wyłonić w trzech kategoriach: Nauczyciel klas I-III, Nauczyciel klas IV-VII i gimnazjum oraz Nauczyciel szkół ponadgimnazjalnych. Nasi czytelnicy wybiorą ich w powiecie białostockim razem z miastem Białystok, w powiecie łomżyńskim razem z miastem Łomża, w powiecie suwalskim razem z miastem Suwałki, a także osobno w każdym z powiatów Podlasia. Zwycięzcy etapu powiatowego zmierzą się następnie w wielkim finale wojewódzkim.


  Ważne terminy i informacje  ► Czytelnicy wybiorą laureatów w trzech kategoriach: Nauczyciel klas I-III, Nauczyciel klas IV-VII i gimnazjum, Nauczyciel szkół ponadgimnazjalnych.
  ► Nauczyciele na Medal zostaną wybrani w powiecie białostockim razem z miastem Białystok, w powiecie łomżyńskim razem z miastem Łomża, w powiecie suwalskim razem z miastem Suwałki, a także osobno w każdym z powiatów Podlasia. Zwycięzcy etapu powiatowego zmierzą się w wielkim finale wojewódzkim.
  ► Zwycięzcy otrzymają medale, które wręczymy podczas uroczystej gali, a także atrakcyjne nagrody.
  ► Akcję Nauczyciel na Medal organizują wspólnie "Kurier Poranny" i "Gazeta Współczesna"
  Na zgłoszenia kandydatów czekamy do 30 października.
  ► Pierwszy, powiatowy etap głosowania rozpocznie się w piątek, 13 października i potrwa do środy, 8 listopada.
  ► Zwycięzcy z każdego miasta i powiatu awansują do wojewódzkiego finału zachowując głosy zdobyte w pierwszym, powiatowym etapie głosowania.
  ► Głosowanie w wojewódzkim finale naszej akcji rozpocznie się w poniedziałek, 13 listopada i będzie trwać do piątku, 24 listopada.


  Nagrody dla laureatów


  Nauczyciele, którzy zajmą pierwsze miejsce w etapie powiatowym, we wszystkich trzech kategoriach, otrzymają:
  • dyplom i tytuł Nauczyciel na Medal
  • medal wręczany podczas uroczystej gali
  • udział w prestiżowych certyfikowanych warsztatach z neurodydaktyki "Nauka przyjazna mózgowi" prowadzonych przez Sylwestra Pilipczuka Dyrektora Izby Coachingu na Podlasiu.


  Dowiedz się więcej
  Zwycięzcy, za I miejsce w wojewódzkim finale plebiscytu, w kategoriach Nauczyciel na Medal klas I-III, Nauczyciel na Medal klas IV - VII i Gimnazjum oraz Nauczyciel na Medal szkół ponadgimnazjalnych otrzymają nagrody o łącznej wartości ponad 5 000 zł brutto dla każdego laureata:

  Laureaci II miejsca w kategoriach Nauczyciel na Medal klas I-III, Nauczyciel na Medal klas IV - VII i Gimnazjum oraz Nauczyciel na Medal szkół ponadgimnazjalnych otrzymają nagrody:
  • voucher „pakiet spa” do salonu Afrodyta, obejmujący relaksujące i upiększające zabiegi.
  • voucher na zakup biżuterii w sklepie Marko.

  Laureaci III miejsca w kategoriach Nauczyciel na Medal klas I-III, Nauczyciel na Medal klas IV - VII i Gimnazjum oraz Nauczyciel na Medal szkół ponadgimnazjalnych otrzymają nagrody:
  • voucher „pakiet spa” do salonu Afrodyta, obejmujący relaksujące i upiększające zabiegi.
  • voucher na zakup biżuterii w sklepie Marko.
  Regulamin plebiscytu


  Nominacje można zgłaszać telefonicznie pod numerami: 85 74 89 600 ; 85 74 89 638

  Informacji na temat plebiscytu udziela Monika Drożdżal od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 16.00, monika.drozdzal@polskapress.pl tel. 85 74 89 600  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Poranny.pl poleca

   Wideo