Głosowanie zakończone
Plebiscyt: PLEBISCYT SPORTOWY 2023
Sportowy Talent Roku
Głosowanie będzie trwać do piątku, 29 grudnia 2023 r. do godz. 20:00. Informacji udziela Katarzyna Wojtecka - tel. 695119848, (pon-pt w godz. 9-15) e-mail: [email protected]
-
Marcel Jakubiec
koszykówka, AK Młode Żubry Białystok
885głosów -
Pola Wójcik
koszykówka, MKS Batory
442głosy -
Kaja Kurpiewska
pływanie, Butterfly Łomża
322głosy -
Julia Zielińska
kolarstwo szosowe, KS Kulesze Kościelne
225głosów -
Artur Krzywosz
piłka nożna, Szkółka Piłkarska Olsza
147głosów -
Natalia Onichimiuk
gimnastyka artstyczna, Brawo Białystok
100głosów -
Weronika Onichimiuk
gimnastyka artystyczna, Brawo Białystok
100głosów -
Lena Czech
gimnastyka artystyczna, Brawo Bialystok
74głosy -
Jakub Baltaziuk
piłka nożna, Wigry Suwałki
72głosy -
Marcin Kowalczyk
piłka nożna, Jagiellonia Białystok
70głosów -
Wojciech Zdunek
piłka nożna, Akademia Małego Piłkarza
62głosy -
Marcel Brzozowski
piłka nożna, MKS Pogoń Łapy
59głosów -
Emilia Kocisz
szachy, ASU Sokółka
38głosów -
Uladzislava Maksimovich
gimnastyka artystyczna, Brawo Bialystok
34głosy -
Dawid Zdanowicz
judo, KS Gwardia Judo Białystok
33głosy -
Brajan Czarkowski
piłka nożna, KKS Orzeł Siemiatycze
31głosów -
Dominika Stepaniuk
taniec, Kadryl Białystok
23głosy -
Jakub Michalski
piłka nożna, MKS Pogoń Łapy
21głosów -
Krzysztof Kościukiewicz
taniec, Młodzieżowy Dom Kultury
20głosów -
Zuzanna Rapczyńska
piłka siatkowa, Sejneńska Akademia Siatkówki
20głosów -
Dominik Kijek
piłka nożna, Akademia Piłkarska Elite
17głosów -
Michał Szymański
rugby, Rugby Białystok
16głosów -
Maja Lindebna
gimnastyka artystyczna, Brawo Białystok
15głosów -
Jakub Buczyński
piłka nożna, Młodzieżowy ŁKS
10głosów -
Dawid Wilk
Piłka nożna, FC OSIEM WILKI
9głosów -
Dominik Kalinowski
piłka nożna, Szkółka Piłkarska Olsza
7głosów -
Allan Rogalski
piłka nożna, Szkółka Piłkarska Olsza
6głosów -
Marcel Kochanowski
piłka siatkowa, SUKSS Suwałki
5głosów -
Michał Dąbrowski
piłka nożna, FC Grzmoty
5głosów -
Natalia Opolska
piłka ręczna, KPR Białystok
4głosy -
Bartosz Słabiński
piłka nożna, Akademia Piłkarska Wigry Suwałki
3głosy -
Filip Wilk
lekkoatletyka, LŁKS Prefbet Śniadowo
3głosy -
Krzysztof Mądry
short track, ŁKS Juvenia Białystok
3głosy -
Aleksander Płochocki
piłka nożna, Akademia Małego Piłkarza
2głosy -
Eugenia Zhuk
gimnastyka artystyczna, Brawo Białystok
2głosy -
Oskar Plona
piłka nożna, Akademia Piłkarska Lider
2głosy -
Tymon Załęski
piłka siatkowa, Tytani Białystok
2głosy -
Valeriia Ozerna
lekkoatletyka, UKS Centrum Augustów
2głosy -
Bartek Lewantowicz
piłka nożna, Szkółka Piłkarska Olsza
2głosy -
Adrian Kopliński
piłka nożna, Olimpia Zambrów
1głos -
Nikola Denis
gimnastyka artystyczna, Brawo Białystok
1głos -
Bartosz Mazurek
piłla nożna, Jagiellonia Białystok
— -
Dawid Faszczewski
pchnięcie kulą, PZLA Białystok
— -
Henryk Górski
piłka siatkowa, Tytani Białystok
— -
Hubert Półtorak
piłka nożna, Junior
— -
Igor Darmetko
pływanie, Butterfly Łomża
— -
Mikołaj Targos
taekwon-do, Panther Academy
— -
Teya Skrabina
taniec, Brawo Białystok
— -
Krycha Potapczyk
boks, UKS Boxing Sokółka
— -
Brajan Alan Słomiński
piłka nożna, Akademia Piłkarska Lider
— -
Bartosz Zaręba
Piłka nożna, KKS Orzeł Siemiatycze
— -
Krystian Wojciechowski
Piłka nożna, Akademia Sportu Orły
—