Piłka ręczna > Wysoka porażka "Słonecznych" w stolicy

Szczypiornistom MOKS nie udała się wyprawa do Warszawy
Szczypiornistom MOKS nie udała się wyprawa do Warszawy Fot. Archiwum
Drugoligowi szczypiorniści MOKS Słoneczny Stok Białystok przegrali na wyjeździe z AZS UW Warszawa 27:38.

- AZS to jest zupełnie inny zespół, niż w pierwszej fazie rozgrywek. Wzmocnili się kilkoma nowymi zawodnikami, w tym z pierwszej ligi i dosłownie się po nas przejechali - mówi Andrzej Nocny, trener MOKS.

Od początku mecz toczył się pod dyktando gospodarzy, którzy szybko uzyskali przewagę i na przerwę schodzili prowadząc ośmioma bramkami (18:10). W drugiej połowie gra była bardziej wyrównana, ale i tak skończyło się na wysokiej porażce "Słonecznych", wśród których zabrakło najlepszego zawodnika - Krzysztofa Derewońko.

AZS UW Warszawa - MOKS Słoneczny Stok Białystok 38:27 (18:10).