NASZE
  GALERIE

  Podróże wokół Białegostoku

  Rozwiń
  Jarzębinowa 12. Zaparkował 2 lipca i nie jeździ, a miejsca...

  Jarzębinowa 12. Zaparkował 2 lipca i nie jeździ, a miejsca mało. (zdjęcia)

  (dor)

  Kurier Poranny

  Aktualizacja:

  Kurier Poranny

  Biały opel corsa irytuje innych właścicieli czterech kółek, którzy nie mają gdzie zaparkować swoich pojazdów

  Biały opel corsa irytuje innych właścicieli czterech kółek, którzy nie mają gdzie zaparkować swoich pojazdów ©Fot. Artur

  Ktoś kupił sobie kolejne kilkunastoletnie cztery kółka i cieszy się z ich posiadania jak mało kto. Zaparkował w ubiegłym tygodniu i jeszcze nie ruszył.
  Biały opel corsa irytuje innych właścicieli czterech kółek, którzy nie mają gdzie zaparkować swoich pojazdów

  Biały opel corsa irytuje innych właścicieli czterech kółek, którzy nie mają gdzie zaparkować swoich pojazdów ©Fot. Artur

  Po kilku dniach cierpliwość naszego Internauty nieco się wyczerpała Fot. Artur

  Po kilku dniach cierpliwość naszego Internauty nieco się wyczerpała
  (fot. Fot. Artur)

  Internauta Artur to cierpliwa i wyrozumiała osoba.

  - Kilka dni temu pod blokiem, w którym mieszkam pojawiło się nowe nieznane dotychczas auto. Ktoś kupił sobie kolejne kilkunastoletnie cztery kółka i pewnie cieszy się z jego posiadania jak mało kto. Nic w tym złego, gdyby nie sposób w jaki ta osoba parkuje - jest on co najmniej zastanawiający - pisze pan Artur.

  W okolicy ul. Jarzębinowej, czyli sporego blokowiska, nie ma wystarczająco dużo miejsc parkingowych, aby pokryć zapotrzebowanie mieszkańców - pisze Internauta.

  - Zdjęcia, które przesyłam w załączeniu zrobiłem kilka dni temu. Nie wysyłałem ich do Was od razu, gdyż myślałem, że to jest jednorazowa sytuacja spowodowana racjonalnymi okolicznościami, które nie są mi znane. Jednak kilka kolejnych dni z rzędu dzieje się to samo i po tym, jak wczoraj wieczorem przyjechałem i po raz kolejny nie zastałem ani jednego wolnego miejsca do parkowania postanowiłem, że podzielę się z Wami i wszystkimi Czytelnikami bezmyślnością właściciela samochodu. Dodam jeszcze na koniec, że ten samochód jest zaparkowany w tak przemyślany sposób, że zajmuje nie dwa, a trzy miejsca parkingowe - kończy maila pan Artur.

  Żeby wejść do serwisu kliknij w Parkowanie na chama, skorzystaj z naszego menu na stronie głównej lub wpisz w przeglądarkę www.poranny.pl/parkowanienachama.

  Jeżeli zrobiłeś zdjęcie źle zaparkowanego samochodu wyślij je na poranny24@poranny.pl. Opublikujemy je w naszym serwisie Parkowanie na chama.


  Czytaj e-wydanie »

  Czytaj także

   Komentarze (7)

   Wszystkie komentarze (7) forum.poranny.pl

   PREMIERY

   SAMOCHODY UŻYWANE

   PRZEPISY

   PORADY

   RAPORTY

   Gry On Line - Zagraj Reklama