Jagiellonia
  Białystok

  Jagiellonia Białystok wicemistrzem Polski

  Rozwiń
  Jagiellonia
  Zwiń

  Jagiellonia Białystok wicemistrzem Polski

  Jagiellonia po raz drugi z rzędu została wicemistrzem Polski. Kibice hucznie świętowali sukces białostockiej drużyny.

  Akcja Znicz 2017. W wypadkach zginęło 6 osób. Policja...

  Akcja Znicz 2017. W wypadkach zginęło 6 osób. Policja podsumowała akcję (zdjęcia)

  (mck)

  Kurier Poranny

  Kurier Poranny

  13 wypadków drogowych, 6 ofiar śmiertelnych oraz 15 osób rannych - policja podsumowała tegoroczną akcję "Znicz" na podlaskich drogach.
  Podlaska policja podsumowała akcję "Znicz 2017"
  1/25
  przejdź do galerii

  Podlaska policja podsumowała akcję "Znicz 2017" ©KWP Białystok

  W miniony piątek podlascy policjanci rozpoczęli na drogach naszego województwa tegoroczną akcję „Znicz”. Działania, w które zaangażowanych było ponad 4700 mundurowych oraz pomagający im harcerze, pracownicy komunikacji miejskiej, funkcjonariusze straży miejskiej i członkowie grupy ratowniczej Stowarzyszenia Pomocy Rodzinom „Nadzieja”, trwały do czwartku. Prowadzone działania miały na celu przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa kierowcom oraz pieszym, szczególnie w rejonach cmentarzy.

  Jak podaje KWP Białystok, ruch podczas świątecznego weekendu w rejonach cmentarzy odbywał się płynnie i bez większych utrudnień. Niestety, pomimo wielu apeli i ostrzeżeń, nie obyło się bez pijanych kierowców na drogach. Mundurowi, w czasie trwania akcji "Znicz", zatrzymali w sumie 53 osób, które zdecydowały się się wsiąść za kierownicę pod wpływem alkoholu.

  Zobacz galerię

  Nie obyło się również bez zdarzeń tragicznych. Łącznie na terenie województwa podlaskiego doszło do 13 wypadków drogowych, w których 6 osób zginęło, a 15 zostało rannych.

  Do najtragiczniejszego w skutkach zdarzenia doszło wczoraj w miejscowości Wygoda k. Czerwonego Boru. W zderzeniu samochodu osobowego z drezyną na przejeździe kolejowym zginęły 3 osoby: Czerwony Bór. Śmiertelny wypadek na przejeździe kolejowym. Trzy osoby zginęły

  Komentarze (4)

  Wszystkie komentarze (4) forum.poranny.pl

  PREMIERY

  SAMOCHODY UŻYWANE

  PRZEPISY

  PORADY

  RAPORTY