NASZE
  QUIZY

  Sprawdź swoją wiedzę

  Rozwiń
  NASZE
  Zwiń

  Sprawdź swoją wiedzę

  Jeśli zastanawiałeś się nad zmianą zawodu, ale nie miałeś odwagi podejść do egzaminu, rozwiąż nasz test. Sprawdź swoje predsyspozycje

  Top Car 2017 - głosuj na ulubione auto i wygrywaj cenne...

  Top Car 2017 - głosuj na ulubione auto i wygrywaj cenne nagrody

  .

  Kurier Poranny

  Aktualizacja:

  Kurier Poranny

  Top Car 2017 - głosuj na ulubione auto i wygrywaj cenne nagrody
  W organizowanym przez nas plebiscycie na samochód 2017 roku biorą udział najnowsze propozycje lokalnych dealerów - Ford Fiesta, Seat Ibiza, które reprezentować będą Biacomex, Honda Civic 4D i 5D - wystawione przez Multi Auto, Fiat 124 Spider, Fiat Tipo Station Wagon z salonu Konrys oraz KIA Stonic i KIA Stinger, czyli nowości z Top Motors.
  Top Car 2017 - głosuj na ulubione auto i wygrywaj cenne nagrody
  O tym, który samochód zyska miano najlepszego zdecydują internauci, którzy wezmą udział w głosowaniu. Zakończy się ono 30 września o godz. 22.00. Głosujący będą mogli wygrać szereg nagród, w tym nowoczesną instalację LPG do swego auta z montażem.

  Aby wziąć w nim udział, trzeba będzie wskazać, który z ośmiu prezentowanych samochodów oceniasz najwyżej i uzasadnić pisemnie swój wybór. Oto auta walczące o tytuł TOP CAR.

  O tym, który samochód zwyciężył w plebiscycie Top Car 2017 przekonamy się 1 października, podczas uświetnionego pokazem mody finału w Alfa Centrum. Odbędzie się on na placu przy Restauracji Sphinx i sklepie Piotr i Paweł. W tym miejscu znajdować się też będą biorące udział w plebiscycie samochody.

  Weź udział w naszej zabawie i wybierz najlepszy Twoim zdaniem samochód. Musisz jedynie napisać, które auto oceniasz najwyżej i uzasadnić swój wybór. Za najciekawsze wypowiedzi można będzie otrzymać atrakcyjne i wartościowe nagrody. Główna nagroda to instalacja LPG do samochodu osobowego z montażem o wartości 5700 zł od firmy LPG-Tech!

  Zobacz auta biorące udział w głosowaniu:

  Fiat 124 Spider


  Ford Fiesta


  Seat Ibiza


  Honda Civic 4D Sedan


  Honda Civic 5D Hatchback


  FIAT TIPO Station Wagon


  Kia Stinger


  KIA Stonic


  Przycisk do wysłania głosu znajduje się na dole formularza  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   PREMIERY

   SAMOCHODY UŻYWANE

   PRZEPISY

   PORADY