NASZE
  QUIZY

  Sprawdź swoją wiedzę

  Rozwiń
  NASZE
  Zwiń

  Sprawdź swoją wiedzę

  Jeśli zastanawiałeś się nad wzięciem udziału w teleturnieju sprawdzającym Twoje wiadomości, rozwiąż nasz test.

  Niesamowity Maluch dla Toma Hanksa: Fiat 126p specjalnie dla...

  Niesamowity Maluch dla Toma Hanksa: Fiat 126p specjalnie dla aktora. Jest piękny

  JAK

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Oficjalna prezentacja odnowionego fiata 126p dla Toma Hanksa
  1/131
  przejdź do galerii

  Oficjalna prezentacja odnowionego fiata 126p dla Toma Hanksa ©Jacek Drost

  Maluch dla Toma Hanksa. Iście hollywoodzką oprawę miała oficjalna prezentacja odnowionego fiata 126p dla Toma Hanksa, która odbyła się przed Gemini Park w Bielsku-Białej. Kiedy bielszczanie odśpiewali aktorowi „Sto lat”, Tom Hanks pojawił się na telebimie. Stwierdził, że bielszczanie są wspaniali i nie może się doczekać, kiedy przejedzie się fiatem.
  Maluch dla Toma Hanksa

  ZOBACZ KONIECZNIE SZCZEGÓŁY
  MALUCH TOMA HANKSA BEZ TAJEMNIC


  Jaki kolor? Co jest w środku? Będą jakieś dodatkowe bajery? Czy spodoba się Tomowi Hanksowi? - takie i jeszcze mnóstwo innych pytań kłębiło się w głowach bielszczan i turystów, którzy dzisiaj tłumnie przyszli przed centrum handlowe Gemini Park, gdzie przed południem rozpoczął się finał akcji „Bielsko-Biała dla Toma Hanksa”.
  Emocje rosły z minuty na minutę, zaś apogeum osiągnęły tuż po godz. 14.00, kiedy to Monika Jaskólska i Rafał Sonik przecięli białe kokardy, ściągnęli z samochodu czerwone płótno, w górę wystrzeliły konfetti, a ludziom ukazał się pięknie odrestaurowany fiat 126p dla Toma Hanksa, który właśnie dzisiaj obchodzi 61. urodziny.

  ZOBACZ KONIECZNIE
  TOM HANKS PRZYJEŻDŻA DO BIELSKA-BIAŁEJ
  - Strasznie wam dziękuję, że tutaj przyszliście. To pokazuje, że to, co wymyśliłam kilka miesięcy temu, miało sens - mówiła wzruszona Monika Jaskólska, matka trojga dzieci, właścicielka salonów z męskimi garniturami, która wpadła na pomysł akcji „Bielsko-Biała dla Toma Hanksa”.
  Zobacz galerię
  Wszystko zaczęło się od tego, że w październiku ub. roku Tom Hanks podczas kręcenia w Budapeszcie filmu „Inferno”, w którym gra postać Roberta Langdona, bohatera powieści Dana Browna, zrobił sobie fotki przy fiatach 126p i opatrzywszy je komentarzem: „Jestem podekscytowany” wrzucił je na Twittera. Zdjęcia amerykańskiego aktora znanego m.in. z ról w „Forrest Gump”, „Filadelfia”, „Zielona mila”, „Apollo 13”, „Szeregowiec Ryan”, „Kod da Vinci” czy „Most szpiegów” przy maluchach szybko zaczęły robić furorę w sieci.
  Maluch dla Toma Hanksa dotarł do Bielska-Białej - zobacz wideo:

  - Oglądając te zdjęcia nie byłam do końca pewna czy on sobie aby nie robi żartów, a wiadomo, że z fiata 126p żartów się nie robi; chyba, że są to nasze żarty w stylu: dlaczego zasłaniamy kolanami uszy jadąc maluchem? Żeby było lepsze wyciszenie w samochodzie - opowiada Monika Jaskólska, która postanowiła, że sprezentuje Tomowi Hanksowi fiata 126p, a przy okazji pokaże mu historię Bielska-Białej, gdzie samochód był produkowany, opowie mu o ludziach, którzy go tworzyli oraz jak w czasach PRL-u mały fiacik był ważny dla Polaków. Monika Jaskólska postanowiła połączyć inicjatywę ze szczytnym celem - zbiórką pieniędzy na rzecz bielskiego Szpitala Pediatrycznego.
  1 »

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   PREMIERY

   SAMOCHODY UŻYWANE

   PRZEPISY

   PORADY

   RAPORTY