Jagiellonia
  Białystok

  Jagiellonia Białystok wicemistrzem Polski

  Rozwiń
  Jagiellonia
  Zwiń

  Jagiellonia Białystok wicemistrzem Polski

  Jagiellonia po raz drugi z rzędu została wicemistrzem Polski. Kibice hucznie świętowali sukces białostockiej drużyny.

  Pakiety serwisowe a utrata wartości samochodu

  Pakiety serwisowe a utrata wartości samochodu

  Wojciech Frelichowski; Cykl powstał we współpracy z marką Skoda

  Pakiety serwisowe a utrata wartości samochodu

  ©fot. Skoda

  Jednym z elementów rynkowej wartości samochodu jest jego stan techniczny. Ma on również wpływ na utratę wartości, którą można ograniczyć poprzez regularne serwisowanie auta.
  Pakiety serwisowe a utrata wartości samochodu

  ©fot. Skoda

  Nikogo nie trzeba chyba przekonywać, że im stan techniczny używanego samochodu jest lepszy, tym jego wartość rynkowa jest wyższa. Takie auto ma również większe szanse na znalezienie nabywcy. Udowodniona historia serwisowania okaże się wtedy dużym atutem. Zatem, aby po kilkuletnim użytkowaniu pojazdu nie kłopotać się długim poszukiwaniem kupca, warto zadbać o jego stan techniczny, poświadczony odpowiednimi wpisami w książce serwisowej.


  Jednak wielu użytkowników samochodów nie pamięta lub nie ma czasu, aby je regularnie serwisować. Dla takich właśnie kierowców niektórzy producenci samochodów oferują usługę pakietów serwisowych. Taką ofertę dla nabywców nowych samochodów ma m.in. Skoda.

  Pakiet przeglądów jest dodawany w cenie auta do każdej nowej Skody. Dzięki tej usłudze użytkownik pojazdu czeskiej marki nie musi się martwić o koszt obowiązkowych przeglądów oraz materiałów eksploatacyjnych prze 4 lata od chwili nabycia auta lub do limitu 60 tys. km.

  Terminy przeglądów oraz dokonane w ich trakcie działania wpisane do historii serwisowej, mogą mieć wpływ na zwiększenie wartości rezydualnej egzemplarza i jego atrakcyjności na rynku wtórnym. Jak podkreśla producent, do przeglądów serwisowych stosowane są wyłącznie oryginalne części. Co ważne, przy odsprzedaży samochodu w okresie obowiązywania pakietu przeglądów, przechodzi on na kolejnego właściciela.

  Co wchodzi w skład pakietów serwisowych Skody? Bezkosztowo można wymienić olej, filtr oleju, filtr powietrza, filtr paliwa, filtr przeciwpyłkowy, płyn hamulcowy i świecie zapłonowe. Pakiet serwisowy za dopłatą można przedłużyć do przebiegu 120 tys. km.

  Czytaj treści premium w Kurierze Porannym Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  PREMIERY

  SAMOCHODY UŻYWANE

  PRZEPISY

  PORADY