Młoda Ekstraklasa: Jagiellonia pokonała lidera

Jacek Falkowski (z przodu) wystąpił w drugiej połowie, w której białostoczanie strzelili dwa gole. Fot. archiwum
Młoda drużyna Jagi wygrała u siebie z dotychczasowym liderem tabeli, Lechią Gdańsk 3:1. Gole dla białostoczan strzelali Ensar Arifovic, Bartosz Stachelski a jedno z trafień było samobójczym dziełem zawodnika Lechii - Janusza Webera.

Żółto-czerwoni wzięli rewanż za piątkową porażkę pierwszego zespołu w tym samym stosunku. Wygrana cieszy, zwłaszcza, że był to pierwszy od blisko miesiąca mecz, w którym ekipa Sławomira Kopczewskiego zdobyła punkty.

Jagiellonia - Lechia 3:1 (1:1).

Jagiellonia: Majewski, Plaga (88' Naliwajko), Gogol, Matuszek, Pacan (46' Falkowski), Kojasević (46. Guevara), Arłukowicz (46' Arifović), Dzienis (46' Hryszko), Steć, Stachelski (75' Zaniewski).