Jagiellonia
  Białystok

  Jagiellonia Białystok wicemistrzem Polski

  Rozwiń
  Jagiellonia
  Zwiń

  Jagiellonia Białystok wicemistrzem Polski

  Jagiellonia po raz drugi z rzędu została wicemistrzem Polski. Kibice hucznie świętowali sukces białostockiej drużyny.

  Matura 2018 z języka polskiego na poziomie podstawowym i...

  Matura 2018 z języka polskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym [ARKUSZE CKE, ODPOWIEDZI, TEMATY]

  Małgorzata Klimczak AIP, krk

  Kurier Poranny

  Aktualizacja:

  Kurier Poranny

  Matura 2018 z języka polskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym [ARKUSZE CKE, ODPOWIEDZI, TEMATY]
  1/17
  przejdź do galerii

  Matura 2018 z języka polskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym [ARKUSZE CKE, ODPOWIEDZI, TEMATY] ©Polska Press Grupa

  Matura 2018 z języka polskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Matury odbędą się w dniach 4-23 maja 2018 roku. Matura z języka polskiego na poziomie podstawowym rozpocznie się 4 maja o godzinie 9. Egzamin na poziomie rozszerzonym odbędzie się jeszcze tego samego dnia o godzinie 14. W naszym serwisie MATURA, będziemy publikować arkusze i odpowiedzi z matury.

  Matura 2018 z języka polskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym [ARKUSZE CKE, ODPOWIEDZI, TEMATY]  AKTUALIZACJA: Matura 2018. Arkusze i odpowiedzi. Matura z języka polskiego. Tematy wypracowań maturalnych [ZADANIA, PYTANIA, SUGEROWANE ODPOWIEDZI]

  Nawet jeśli matura nie jest taka trudna, to jednak zawsze powoduje stres. To przejście do dojrzałości i do życia, w którym już nie będzie wspierających nauczycieli. W arkuszu matury z języka polskiego na poziomie podstawowym pojawi się około 20 pytań. Część z nich będzie testowa, pozostałe będą wymagać od ucznia krótkiej odpowiedzi pisemnej. To jednak nie wszystko. Maturzyści zmierzą się z najważniejszą częścią egzaminu z języka polskiego. Absolwenci szkół wyższych będą musieli napisać dłuższe wypracowanie w oparciu o przeczytane wcześniej lektury oraz fragmenty tekstu dołączonego do arkusza.

  Matura 2018. Arkusze i odpowiedzi z języka polskiego. W tym miejscu znajdziesz arkusze [POZIOM PODSTAWOWY I ROZSZERZONY]

  MATURA 2018 - arkusze i odpowiedzi [JĘZYK POLSKI]. Co było? Arkusze cke, zadania, odpowiedzi [Poziom podstawowy i rozszerzony]

  Maturzysta będzie musiał wybrać jeden z tematów podanych w arkuszu egzaminacyjnym. W tej części matury z języka polskiego na poziomie podstawowym można uzyskać aż 50 punktów. Egzamin trwa 170 minut. W poniedziałek, 7 maja maturzyści przystąpią do obowiązkowej matematyki (ten egzamin również potrwa 170 minut). Uczniowie muszą jeszcze napisać egzamin z języka obcego.
  Matura z języka angielskiego odbędzie się 8 maja, a z niemieckiego - 15 maja. Matury pisemne zakończą się 23 maja, a ustne - do 25 maja. Wyniki egzaminów maturalnych zostaną ogłoszone 3 lipca. Sesja poprawkowa odbędzie się w dniach 21-22 sierpnia 2018 roku. Maturę poprawiać można wtedy, gdy nie zaliczyło się egzaminu z tylko jednego przedmiotu w części ustnej albo w części pisemnej.

  MATURA USTNA 2018: Polski 4.5.2018 LISTA TEMATÓW 2017 i 2018. Sprawdź z czego się przygotować do ustnej matury  Matura 2018 Polski podstawowy Odpowiedzi, Arkusze CKE, Tematy, Pytania [MATURA POLSKI PODSTAWA 4.05.2018]  Matura 2018 z języka polskiego na poziomie podstawowym składa się z kilku tekstów literackich i wierszy, do których trzeba wykonać kilka zadań. Oprócz tego maturzyści będą musieli napisać wypracowanie na jeden z wybranych przez siebie tematów.

  Matura 2018 - język polski, matematyka, angielski [ODPOWIEDZI, ARKUSZE, PRZECIEKI - 3.05.2018]

  Matura 4.05.2018 z języka polskiego POZIOM PODSTAWOWY I ROZSZERZONY zacznie się w PIĄTEK, 5 marca, o godzinie 9. Matura z języka polskiego 4.05.2018 [poziom podstawowy i rozszerzony] zacznie się punktualnie o godzinie 9. O 14 część rozszerzona matury 2018 z JĘZYKA POLSKIEGO.

  Harmonogram matur 2018 DATY + PRZEDMIOTY Egzaminy maturalne od 4 maja do 23 maja

  Jakie będą pytania i odpowiedzi MA MATURZE Z POLSKIEGO 4 MAJA 2018? To będzie interesować najbardziej wszystkich MATURZYSTÓW, a także osoby, które przygotowują się już do matury w roku przyszłym. Arkusze i odpowiedzi CKE z JĘZYKA POLSKIEGO opublikujemy w serwisie WWW.PORANNY.PL/EDUKACJA tuż po zakończeniu pisania zadań.

  MATURA 2018 - część pisemna z języka polskiego  4 maja, piątek
  • godz. 9 - poziom podstawowy;
  • godz. 14 - poziom rozszerzony.  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Poranny.pl poleca

  Wideo