(mck)
Liverpool - Roma 5:2 Wszystkie bramki YouTube 24.04.2018 piękny gol Salaha. Skrót meczu, bramki [Youtube wideo] East News / Archiwum
Liverpool pokonał Romę w półfinale Ligi Mistrzów na Anfield. Wszystkie gole i skrót meczu dostępne są online na Youtube. Zobacz piękne bramki oraz fenomenalną grę Mohammeda Salaha.

Liverpool - Roma 5:2 Wszystkie bramki Youtube 24.04.2018 [Skrót meczu, gole, bramka Salaha]

Liverpool na własnym stadionie wygrał 5:2. Bohaterem spotkania był nie kto inny, jak sensacja The Reds, Mohammed Salah, który z profesorskim spokojem wyprowadził swój zespół na dwubramkowe prowadzenia, a potem wbijał już tylko kolejne gwoździe do trumny Romy. Rzymianie zdołali jednak podnieść się z kolan.

Champions League: Liverpool - Roma 5:2 [wideo YouTube] The Reds w finale LM! Zobacz bramki, skrót meczu, akcje [Twitter, Facebook]

Liverpool - Roma 5:2 - bramki Youtube 24.04.2018 Wszystkie gole, skrót meczu [Bramki YouTube]

Mohammed Salah coraz częściej porównywany jest do Leo Messiego. We wtorkowym, pierwszym półfinałowym meczu pomiędzy Liverpoolem a AS Romą Egipcjanin pokazał, że kojarzenie go z gwiazdą FC Barcelony nie jest przypadkowe. Od 10 meczów strzela co najmniej jedną bramkę, bierze również udział w praktycznie każdej akcji swojego zespołu. Nie inaczej było 24 kwietnia na Anfield.

Liverpool vs Roma 5-2 All Goals & Highlights 24/04/2018 HD [YouTube]

Drużyna Jurgena Kloppa grała fenomenalnie, nie dając Romie żadnych szans. Gdyby tak często nie pudłował Mane, Rzymianie mogli boleśnie odczuwać skutki ataków The Reds już w pierwszych kilkunastu minutach. Senegalczyk był jednak w pierwszej połowie wyjątkowo nieskuteczny. Nie zawodził za to Salah.

Liverpool - Roma 5:2 24/04/2018 Zobacz wszystkie bramki, skrót meczu, gole Salaha [Youtube wideo]

Supersnajper Liverpoolu w 36. minucie meczu fenomenalnym strzałem otworzył wynik spotkania. Mohamed Salah przyjął piłkę po podaniu Roberto Firmino na skraju pola karnego, uderzył bez zastanowienia, a piłka wpadła do bramki odbijając się jeszcze od poprzeczki.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Liverpool - Roma online [STREAM ZA DARMO, TRANSMISJA TV NA ŻYWO 24.04.2018] Gdzie oglądać w TV i Internecie?

Liverpool vs AS Roma 5-2 - All Goals & Highlights 24.04.2018

Drugi gol Salaha padł w ostatniej minucie regulaminowego czasu pierwszej połowy. Tym razem popracował Firmino, prostopadłym podaniem obsłużył wychodzącego na pozycję sam na sam Salaha, a ten ze stoickim spokojem, podcinką nie dał szans golkiperowi Romy.

Liverpool - Roma 5:2. Wszystkie bramki online Youtube - skrót meczu, gole, akcje

Obraz gry nie zmienił się w drugiej połowie. Wynik na 3:0, po asyście Salaha, w 56. minucie podwyższył Mane. Kolejne ciosy padły ze strony Firmino w 61. i 69. minucie.

Ale to nie był koniec emocji. Roma próbowała, choć w obliczu takiego pogromu, łatwo nie było. Zespół z Włoch odblokował się po golu Edina Dżeko. Potem udało się zmniejszyć wymiar porażki na 5:2 - James Milner zagrywał piłkę ręką we własnym polu karnym, a jedenastkę pewnie wykorzystał Diego Perotti.

Po raz kolejny po ćwierćfinale z Barceloną piłkarzy Romy czeka "mission impossible". Czy poradzą sobie podobnie podobnie jak z Katalończykami? Niewątpliwie ze świetnie dysponowanym Liverpoolem z Mohammedem Salahem w składzie, łatwo nie będzie.

Wszystkie bramki meczu Liverpool - Roma (5:2) dostępne są online na Youtube.