Stadion miejski. Perfect 35-lecie Wszystko ma swój czas...

Stadion miejski. Perfect 35-lecie Wszystko ma swój czas (zdjęcia, wideo)

(dor)

Kurier Poranny

Aktualizacja:

Kurier Poranny

Kilka tysięcy osób na trybunach i na płycie stadionu miejskiego oklaskiwało Perfect, który ruszył w trasę z okazji 35-lecia zespołu.
Stadion miejski. Perfect 35-lecie Wszystko ma swój czas (zdjęcia, wideo)
1/32
przejdź do galerii

©Jerzy Doroszkiewicz

Materiały podobne
Kilka tysięcy słuchaczy świetnie bawiło się na jubileuszowym koncercie zespołu Perfect. Zespół ruszył w trasę pod pretekstem 35-lecia istnienia.

Nad mocą brzmienia niepodzielnie panowali gitarzyści - Jacek Krzaklewski i znany z gry w legendarnych formacjach Test i Breakout - Dariusz Kozakiewicz. Mistrzem ceremonii był oczywiście Grzegorz Markowski.

Wokalista 23 września będzie świętował swoje 62 urodziny, ale jest jednym z żywych przykładów, że rock and roll konserwuje. Co prawda ze sceny stwierdził, że "zespół już nie pije", ale nie omieszkał dodać, że ma ochotę na kilka kropel whiskey.

Skazani na rocka muzycy mimo upływu lat nadal brzmią wybornie, a ic nieskomplikowane piosenki, opatrzone słowami zawodowych tekściarzy nadal poruszają tłumy. Gościnnie na gitarze akustycznej zagrał inny z wirtuozów tego instrumentu - Ryszard Sygitowicz. Publiczność śpiewała przeboje, a Markowski umiejętnie podsycał jej zapał. Muzyka Perfectu autentycznie połączyła pokolenia.

Po raz kolejny stadion miejski sprawdził się w roli sali koncertowej, ale co będzie, kiedy spadnie śnieg?

Komentarze (23)

Wszystkie komentarze (23) forum.poranny.pl

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Poranny.pl poleca

Wideo