NASZE
  GALERIE

  Podróże wokół Białegostoku

  Rozwiń
  Jose Carreras - koncert w Toruniu. Jak dojechać i inne...

  Jose Carreras - koncert w Toruniu. Jak dojechać i inne informacje.

  MJ/Gazeta Pomorska

  Kurier Poranny

  Aktualizacja:

  Kurier Poranny

  Jose Carreras

  Jose Carreras ©fot. wikipedia

  Bezpłatna komunikacja miejska dla uczestników koncertu oraz zakaz wnoszenia profesjonalnego sprzętu audio-wideo to najważniejsze informacje organizacyjne dla osób wybierających się na koncert Jose Carrerasa w Toruniu.
  Jose Carreras

  Jose Carreras ©fot. wikipedia  Przypomnijmy, że impreza odbędzie się 31 lipca na toruńskiej Motoarenie. Bramy stadionu zostaną otwarte dla publiczności o godz. 19 tuż po próbie światowej sławy tenora. Początek koncertu został zaplanowany na godzinę 20.30. Występ Jose Carrerasa potrwa 2,5-3 godziny.

  Organizatorzy apelują, by widzowie udali się na koncert komunikacją miejską. W dniu imprezy od godziny 18 będzie można przemieszczać się tramwajami i autobusami za darmo - tylko na podstawie posiadanego biletu na koncert.

  Takie rozwiązanie z pewnością ułatwi dotarcie do Motoareny i pozwoli zaoszczędzić nerwów związanych z parkowaniem auta.

  Po zakończeniu koncertu na widzów będą czekały tramwaje.
  Będą one odjeżdżały z przystanków znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie stadionu sukcesywnie, gdy tylko zostaną wypełnione. Podobnie jak przed koncertem, także po jego zakończeniu komunikacja miejska będzie bezpłatna dla posiadaczy biletów na występ Jose Carrerasa.

  Dla tych, którzy zdecydują się dotrzeć na stadion samochodem, przygotowanych zostanie ok. 3 tys. miejsc postojowych na wszystkich parkingach znajdujących się w pobliżu Motoareny. Na część z nich będą jednak obowiązywały specjalne karty parkingowe. Pozostałe miejsca będą ogólnodostępne (opłata - 5 zł).

  Aparat Tylko w komórce

  Organizatorzy przypominają, że podczas imprezy obowiązuje bezwzględny zakaz fotografowania i filmowania. Z tego powodu nie można wnosić na stadion aparatów, urządzeń rejestrujących dźwięk lub obraz - wyjątkiem są aparaty w telefonach komórkowych. Osoby, które będą próbowały złamać ten zakaz, nie zostaną wpuszczone na stadion przez służby porządkowe.

  Zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych na teren koncertu nie będzie można wnosić także: alkoholu, napojów, niebezpiecznych przedmiotów i narzędzi, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, środków odurzających i substancji psychotropowych, a także płynów łatwopalnych.
  Na Motoarenie nie można również palić papierosów.

  Organizatorzy apelują o coś jeszcze: - Prosimy nie przemieszczać się do toalety czy gastronomii w trakcie trwania utworów - mówi Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM, która przygotowuje występ tenora. - Jeśli jest taka konieczność, poruszajmy się w przerwach na oklaski lub w przerwie koncertu.

  Nad bezpiecznym przebiegiem wydarzenia czuwać będzie 107 osób. Na terenie znajdą się dwa punkty medyczne, dwa punkty informacyjne oraz trzy gastronomiczne.

  Bilety na występ Jose Carrerasa dostępne są na stronie internetowej www.ticketpro.pl, a także w sklepach sieci Empik i Media Markt na terenie całego kraju. Ceny wejściówek, które nadal znajdują się w sprzedaży, wahają się od 150 do 300 zł w zależności od miejsca.

  Źródło: Koncert Jose Carrerasa. Ważne informacje!

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Poranny.pl poleca

   Gwara młodzieżowa lat 70. Czy rozpoznasz te słowa? [QUIZ]

   Gwara młodzieżowa lat 70. Czy rozpoznasz te słowa? [QUIZ]

   Oto najpiękniejsze dziewczyny z Woodstocku! [ZOBACZ ZDJĘCIA]

   Oto najpiękniejsze dziewczyny z Woodstocku! [ZOBACZ ZDJĘCIA]

   Pilnie zatrudnię. Sprawdź, kto aktualnie oferuje pracę

   Pilnie zatrudnię. Sprawdź, kto aktualnie oferuje pracę

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Dołącz do naszego newslettera i odbierz prezent

   Gry On Line - Zagraj Reklama