JUVENTUS - REAL 1:4 BRAMKI. Zobacz gole, youtube, skrót meczu

AIP, red
JUVENTUS - REAL 1:4 BRAMKI. Zobacz gole, youtube, skrót meczu. Juventus - Real 1:4 BRAMKI YOUTUBE, SKRÓT MECZU. Zobacz wszystkie gole East News
JUVENTUS - REAL 1:4 BRAMKI. Zobacz gole, youtube, skrót meczu. Wszystkie gole meczu Juventus - Real na Youtube już dostępne. Zobacz skrót meczu, gole (wszystkie bramki) na Youtube. Real wygrał Ligę Mistrzów 4-1 i przeszedł do historii. WSZYSTKIE GOLE JUVENTUS - REAL.

Juventus - Real. Wszystkie bramki na Youtube, skrót meczu online. Zobacz gole

Dwunasty raz w historii, drugi raz z rzędu – wielki finał elitarnych rozgrywek dla Realu Madryt! "Królewscy" aż cztery razy znaleźli sposób na Juventus Turyn (4:1), który w drodze do Cardiff stracił o jedną bramek mniej we wszystkich spotkaniach od fazy grupowej włącznie. Dzisiaj galaktyczny był Cristiano Ronaldo, autor dwóch trafień, i galaktyczny był też cały zespół Zinedine'a Zidane'a - trenera, który jako pierwszy poprowadził zespół do obrony tytułu. Co za debiut Francuza na ławce trenerskiej!

Mecz rozgrywany w Cardiff był bez wątpienia spotkaniem godnym finału. Był to pojedynek najlepszego ataku i najlepszej obrony w tym sezonie Ligi Mistrzów. Jeszcze przed meczem, wszyscy zastanawiali się, czy w pierwszym składzie Realu Madryt znajdzie się pochodzący właśnie ze stolicy Walii, Gareth Bale. Tak się jednak nie stało i pierwszą linię ataku Królewskich uzupełnił przechodzący przez najlepszy chyba moment w swojej karierze Isco. W składzie Juventusu nie było zaskoczeń. W jedenastce znalazł się zarówno świetny Paolo Dybala, jak i były zawodnik Realu, Gonzalo Higuain.

Juventus - Real 1:4 BRAMKI YOUTUBE, SKRÓT MECZU. Zobacz wszystkie gole [WIDEO]

Druga połowa przyniosła już całkowitą dominację i pokaz siły Realu Madryt. Swój geniusz pokazywał Isco, który przeprowadził m.in. świetną akcję, po której, po strzale Marcelo, piłka minimalnie minęła słupek.

Juventus - Real WSZYSTKIE GOLE. BRAMKI YOUTUBE ONLINE, SKRÓT MECZU

Real Madrid Trophy Ceremony | Juventus vs Real Madrid 2017

Tak naprawdę, po przerwie Real nie miał słabych stron. Mało to – podopieczni Zinedina Zidane’a praktycznie nie tracili piłki. Dominację odzwierciedliło prawdziwe „golazo” Casemiro z 61. minuty. Brazylijczyk strzelił pewnie zza pola karnego, a piłka przeleciała pod rękami Buffona. Dwie minuty później było już 3:1 dla drużyny z Hiszpanii. Modrić, spod samej linii bocznej boiska, dograł futbolówkę w pole karne, idealnie pod nogi Cristiano Ronaldo.

Ten nie pomylił się i po raz kolejny pokonał bramkarza Juventusu. Stadion ogarnęła euforia, a ataki Realu nie ustawały. Kibice klubu z Hiszpanii poczuli, że ich drużynie już nic nie zagrozi. Piłkarze z Turynu, jeżeli już mieli piłkę, gubili się w grze i nie byli w stanie wyjść z własnej połowy. Nie pomogły też zmiany, które po przerwie przeprowadził Massimiliano Allegri.