Jagiellonia- Lech Poznań. Frankowski i Jezierski strzelili gole. Ale jest 2:2

(dor)
Pierwsza połowa spotkania Jagiellonia - Lech Poznań zakończyła się wynikiem 2:2. Fot. Wojciech Wojtkielewicz
W 11 minucie Tomasz Frankowski strzelił pierwszą bramkę, Remigiusz Jezierski 10 minut później drugą. Ale do przerwy Jagiellonia remisuje z Lechem Poznań 2:2.

W 27 minucie nasi obrońcy biernie przyglądali się akcji Lecha. Zdegustowany był nawet komentator Radia Białystok - Jerzy Kułakowski. Bramkę dla Lecha zdobył Robert Lewandowski. Dobra passa odwróciła się od Jagi po raz drugi w 44 minucie meczu. Gikiewicz wyszedł z bramki, a okazję wykorzystał Sławomir Peszko. Do przerwy 2:2. Emocje rosną. Przed nami druga połowa spotkania.