MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Jagiellonia Białystok - FC Botosani 2-3

krk
jagiellonia.pl
Do przerwy było 1:1 a bramkę dla Jagiellonii strzelił Piotr Grzelczak. Po przerwie obrona białostoczan nie ustrzegła się błędów i straciła dwie bramki.

Jagiellonia Białystok przegrała z rumuńskim FC Botosani 2:3 w meczu sparingowym rozegranym w tureckiej Antalyi. Gole dla Żółto-Czerwonych w tym spotkaniu strzelali Piotr Grzelczak i Taras Romanczuk.Obecni w Turcji pracownicy klubu zwrócili uwagę na kontrowersyjne sędziowanie w tym meczu. Wg. kierownika drużyny Arkadiusza Szczęsnego pierwsza bramka dla Rumunów nie powinna zostać uznana.

Obszerną relację z meczu przeczytasz w jutrzejszym papierowym wydaniu Kuriera Porannego

Jagiellonia Białystok - FC Botosani (Rumunia) 2:3 (1:1)

Bramki: Grzelczak 45'(k.), Romanczuk 53' - Fulop 23', Hadnagy 63', 74'

Skład Jagiellonii: Krzysztof Baran - Martin Baran, zawodnik testowany, Marek Wasiluk, Kamil Pajnowski (15' Alvarinho) - Emil Łupiński, Kacper Falon, Rafał Grzyb, Dawid Szymonowicz, Jonatan Straus - Piotr Grzelczak.

II połowa: Bartłomiej Drągowski - Matija Sirok, Gutieri Tomelin, Igors Tarasovs, Piotr Tomasik - Alvarinho, Jacek Góralski, Taras Romanczuk, Karol Mackiewicz - Konstantin Vassiljev - Fiodor Cernych.