III liga piłkarska. Warmia Grajewo liderem

Grający trener Warmii Marcin Strzeliński ma się z czego cieszyć.
Grający trener Warmii Marcin Strzeliński ma się z czego cieszyć. Wojciech Wojtkielewicz
Trwa znakomita passa Warmii Grajewo. Wilczki wygrały 3:1 z MKS Korsze i zostały nowym liderem. Porażek doznały ŁKS 1926 Łomża i Olimpia Zambrów.

Dotychczasowy lider - Motor Lubawa potknął się w Elblągu i Warmia nie zmarnowała swojej szansy. Jej zwycięstwo z Korszami było zasłużone i przekonujące. Gospodarzy nie załamała nawet szybko stracona bramka. Dalej grali swoje i mogą się cieszyć z przodownictwa tabeli.

- Pamietajmy jednak, że teraz wszyscy będą nas inaczej traktować i o wygrane może być trudniej - przestrzega grający trener Wilczków Marcin Strzeliński.

ŁKS przegrał 0:2 w Działdowie ze Startem, ale wcale nie musiało tak być. W 15. minucie, przy bezbramkowym remisie, goście mieli rzut karny, zmarnowany przez Mateusza Laskowskiego. W drugiej odsłonie Start okazał się znacznie skuteczniejszy.

- Jestem wściekły, bo nie zasłużyliśmy na porażkę. Byliśmy zespołem agresywniejszym i mieliśmy więcej okazji strzeleckich - ocenia trener Łomży Mirosław Dymek.

Zambrowska Olimpia niespodziewanie uległa u siebie 0:2 Orłowi Kolno. Beniaminek gole strzelił na początku drugiej połowy. Przy obu duży udział miał rozgrywający dobre spotkanie Adrian Karankiewicz.

WYNIKI 7. KOLEJKI

Olimpia Zambrów - Orzeł Kolno 0:2 (0:0).
Bramki: 0:1 - Solecki (47), 0:2 - Karankiewicz (49).

Dąb Dąbrowa Białostocka - Pogoń Łapy 1:1 (0:0).
Bramki: 1:0 - Bondziul (72), 1:1 - Laskowski (90).

Warmia Grajewo - MKS Korsze 3:1 (2:1).
Bramki: 0:1 - Piwiszkis (23), 1:1 - Wierzbicki (28), 2:1 - Wierzbicki (44), 3:1 - Górski (73).

Start Działdowo - ŁKS 1926 Łomża 2:0 (0:0).
Bramki: 1:0 - Korzeniewski (57), 2:0 - Falencki (67).

Mrągowia Mrągowo - Concordia Elbląg 2:1
Zatoka Braniewo - Czarni Olecko 4:0
Huragan Morąg - Granica Kętrzyn 3:4
Olimpia 2004 Elbląg - Motor Lubawa 2:0.