FC Barcelona - Chelsea Londyn 3:0 (bramki, wynik, skrót meczu, zdjęcia, wideo) 14.03.2018 YOUTUBE

(adek)
Barcelona - Chelsea bramki YouTube 3:0 14.03.2018
Barcelona - Chelsea bramki YouTube 3:0 14.03.2018 AFP/East News
FC Barcelona - Chelsea - wszystkie bramki YouTube, wynik. Gdzie obejrzeć skrót meczu Ligi Mistrzów 14.03.2018

FC Barcelona - Chelsea Londyn (bramki YouTube)

Rewanżowy mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów okazał się szczęśliwy dla zespołu FC Barcelona, który pokonał Chelsea Londyn 3:0. Bohaterem meczu został Leo Messi, który zdobył dwie bramki. Trzecią strzelił Ousmane Dembele.

FC Barcelona vs Chelsea 3:0 - Bramki z meczu LM 14/03/2018 YouTube

Liga Mistrzów. FC Barcelona - Chelsea Londyn 3:0. „Boże, chroń Króla!”. Messi wprowadził Barcelonę do ćwierćfinału. Chelsea żegna się z twarzą, mimo trzech straconych bramek

Mecz FC Barcelona - Chelsea Londyn od samego początku przebiegał po myśli gospodarzy. Leo Messi już w trzeciej minucie z ostrego kąta zdobył bramkę. Druga bramka padła w dwudziestej minucie. Po podaniu Messiego Dembele kopnąłpiłkę z całej siły w lewy górny róg bramki dając gospodarzom dwubramkowe prowadzenie.

Mimo że Chelsea grała dobrze i co chwila atakowała bramkę rywali, nie była w stanie zmienić wyniku spotkania. W 63 minucie Leo Messi pogrążył londyńczyków strzelając swojego drugiego gola w tym meczu.

Liga Mistrzów. Bayern zrobił, ile chciał. Imponujący wynik w dwumeczu, ostatniego gola strzelił zmiennik Lewandowskiego

FC Barcelona vs Chelsea 3-0 All Goals/Bramki 14/03/2018 [CHAMPIONS LEAGUE] YouTube