Tysiąc złotych na cały rok szkolny

Tysiąc złotych na cały rok szkolny

(ak)

Kurier Poranny

Aktualizacja:

Kurier Poranny

Tysiąc złotych na cały rok szkolny
Tysiąc złotych na cały rok szkolny

Marta Makuszewska pisze opowiadania i publicystykę, zgłębia tajniki fizyki. Interesuje się także m.in. uzbrojeniem z czasów II wojny światowej ©Wojciech Wojtkielewicz

Mamy stypendia dla zdolnych uczniów z Podlasia
Jeszcze tylko przez kilka dni macie szansę wziąć udział w naszym konkursie stypendialnym "Moje pasje, moje stypendium". To niepowtarzalna szansa dla wszystkich uzdolnionych, kreatywnych uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych z województwa podlaskiego. Zainteresowani uczniowie powinni w dowolnej formie przedstawić swoje pasje i uzasadnić, w jaki sposób stypendium pomoże im je zrealizować.


Stypendium w kwocie 100 zł miesięcznie - wypłacane będzie przez cały rok szkolny 2013/2014. Aby je otrzymać, zainteresowani powinni samodzielnie wykonać prezentację w dowolnej formie (pisemnej, plastycznej, multimedialnej), w której pochwalą się swoimi pasjami, zainteresowaniami, hobby oraz uzasadnią, jak stypendium pomoże pasje rozwijać.

Prace można wysyłać tylko do poniedziałku, 18 listopada, do godz. 15 na adres: pasje@czytamwiecwiem.pl (nadając tytuł: Moje pasje) lub pocztą tradycyjną na adres: św. Mikołaja 1, 15-419 Białystok (z dopiskiem "Moje pasje").

Pełen regulamin konkursu dostępny jest w naszej redakcji oraz na stronach internetowych serwisu www.poranny.pl/wiem oraz www.wspolczesna.pl/wiem w zakładce Akcje.

Wśród ubiegłorocznych laureatów znalazła się m.in. Marta Makuszewska z Białegostoku, która nazywa siebie dziewczynką, która pisze. W międzyczasie chodzi do szkoły, rysuje, jeździ konno, liczy i czyta. Jest także "grafomanką, egoistką i tą-która-zawsze-wszystko-wie".


Czytaj e-wydanie »

Komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Poranny.pl poleca

Wideo