Juniorzy starsi Jagiellonii od zwycięstwa rozpoczęli nowy sezon w CLJ
Juniorzy starsi Jagiellonii od zwycięstwa rozpoczęli nowy sezon w CLJ Wojciech Wojtkielewicz
W pierwszym spotkaniu nowego sezonu Centralnej Ligi Juniorów juniorzy starsi Jagiellonii Białystok pokonali na wyjeździe4 Pogoń Szczecin 4:1. Gole dla Żółto-Czerwoncy zdobyli: Bartosz Mazurek, Alan Rybak oraz dwa Patryk Drygiel.

Świetny start zaliczyli juniorzy starsi Jagiellonii Białystok w Centralnej Lidze Juniorów. W Szczecinie przegrywali co prawda z Pogonią Szczecin 0:1, ale w ostatnich 20 minutach meczu strzelili rywalom aż cztery bramki.

- Udany start nowego sezonu. Uważam, że to był bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. W drugiej połowie co prawda przegrywaliśmy, ale zupełnie nie było czuć nerwowości. Graliśmy to spotkanie na swoich zasadach, od pierwszych minut byliśmy bardzo dobrze zorganizowani. Pogoń miała z nami bardzo trudną przeprawę. Skupiając się na nas to był mecz, w którym na korzystny wynik ciężko zapracowała cała drużyna. Bardzo dobrze zaprezentowali się zmiennicy, którzy zrobili kawał dobrej roboty, co widać po minutach zdobytych bramek - powiedział dla klubowych mediów Jagiellonii trener Marek Wasiluk.

Startuje Centralna Liga Juniorów U-19. W Jagiellonii nowy zespół, nowy sztab szkoleniowy i nowe nadzieje

Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 1:4 (0:0)
Bramki: 1:0 Patryk Paryzek 52, 1:1 Bartosz Mazurek 70, 1:2 Alan Rybak 78, 1:3 Patryk Drygiel 81, 1:4 Patryk Drygiel 87.
Jagiellonia: Tomkiel - J. Jaroszuk, Zabielski, Koj, Cholewa (60. Mazurek), Stypułkowski, Kozłowski (80. Pawelczyk), Kul (70. Chilmon), Żakiewicz (60. M. Jaroszuk), Ptasiński (70. Drygiel), Rybak (80. Demiańczuk).