Brazylia - Belgia 1:2 BRAMKI YOUTUBE: Gole, skrót meczu, powtórka online. Jaki wynik meczu? [06.07.2018]

agada
Brazylia - Belgia BRAMKI YOUTUBE: Gole, skrót meczu, powtórka online. Jaki wynik meczu? [06.07.2018] Archiwum
To był hit na miarę finału MŚ 2018 w Rosji! To jednak jeszcze ćwierćfinały. W drugim z nich obejrzeliśmy starcie Brazylii z Belgią. Kto okazał się lepszy? Zobacz bramki, gole, skrót meczu online, powtórkę YouTube. Brazylia - Belgia 1: 2.

Mecz Brazylia - Belgia bramki youtube. Za nami kolejny mecz ćwierćfinału MŚ 2018. W pierwszej połowie meczu Brazylia - Belgia padły dwa gole. w 14 minucie meczu bramkę strzelił Fernandinho, a w 32 minucie Kevin De Bruyne.

Brazylia - Belgia 1:2 bramki w internecie na YouTube i Twitter. Sensacja! Brazylia odpadła z Mundialu! Co tam się stało? (FOTO + VIDEO)

Bramkę zdobył Kevin De Bruyne, ale całą robotę zrobił Romelu Lukaku! Napastnik Manchesteru znakomicie utrzymał się przy piłce, minął kilku rywali, a później podał idealnie w tempo do De Bruyne! Belgijski pomocnik przyjął i huknął bez zastanowienia nie pozostawiając szans bramkarzowi!

W drugiej połowie meczu Brazylia - Belgia bramkę strzelili belgowie. W 76’ gola zdobył Renato Augusto.

Żółte kartki otrzymali:

Belgia:

47’Toby Alderweireld

Belgia jest kolejnym półfinalistą MŚ w Rosji! Belgia zmierzy się z Francją, która pokonała Urugwaj.