UWAGA!
  WYPADEK

  Tragiczniejsze wypadki w Białymstoku

  Rozwiń
  UWAGA!
  Zwiń

  Tragiczniejsze wypadki w Białymstoku

  Do śmiertelnych wypadków w Białymstoku dochodzi rzadko. Przypominamy te najtragiczniejsze

  Polski garaż mody

  Polski garaż mody

  (dor)

  Kurier Poranny

  Aktualizacja:

  Kurier Poranny

  20 listopada 2010, w sobotę (Kompleks Węglowa) ul. Węglowa 8 , będzie miał miejsce wernisaż wystawy zdjęć Maćka Giedrojcia Juraha MGJ.
  wernisaż wystawy w sobotę, 20 listopada

  wernisaż wystawy w sobotę, 20 listopada

  "Polski Garaż Mody" to projekt dotyczący wzornictwa mody użytkowej - przedmiotów, które przez ostanie 50 lat nas otaczały i wywarły wpływ na nasze życie codzienne - pralka Frania, buty Relaksy i inne. To muzyka i taniec - Projekt tworzą Maciej Giedrojć-Juraha i Robert Burzyński

  Rożne postrzeganie ludzi i świata przez pryzmat doświadczeń, wykonywanych profesji, wyuczonych zachowań czy wpojonych prawd to rzecz jak najbardziej normalna. Tym bardziej gdy w grę wchodzi moda, styl, sposób zachowywania się lub całkiem inna kultura. Ubiór, ciało, otoczenie to główne zmienne, które ulegają modernizacji w naszych wyobrażeniach. A każdy z nas jest przecież całkowicie inny.
  Co widzisz? Jak postrzegasz? Dlaczego? Odpowiedzi jest sporo i to jest w tym najciekawsze. Na tym filmowym przykładzie z rolą różnorodnej percepcji związanej z wykonywanym zawodem zmierzyli się Wojciech Bokłago de Bof - Projektant Mody, Zbigniew Giedrojć Juraha - Chirurg Estetyczny i Jolanta Szczygieł Rogowska - Historyk Sztuki. Jak widzą i co widzą przekonajcie się sami. Za obraz ten są odpowiedzialni panowie z Blood Simple Films.  Maciek Giedrojć Juraha

  MGJ (Maciek Giedrojć Juraha) zajmuje się fotografią zawodowo od ponad 10 lat. Pasja, determinacja, talent i charakter, pozwoliły mu na realizacje własnej artystycznej drogi. Nie zabrakło na niej kluczowych wyborów i kompromisów, ale jak sam stwierdza "pewne wybory warte są wyrzeczeń i zmian". Na swoim koncie posiada kilkanaście wystaw i wernisaży m.in. ( "Okna", "Impreza Kultowa", "Środki Transportu", "Brunet wieczorową porą", "Make Loft Not War", "Holandia", "Time Machine"). Jest także honorowym członkiem SAF’u. Od wielu lat współpracuje z ekipą WieszOCoChodzi, gdzie swoimi zdjęciami obrazuje różne projekty muzyczne i około-muzyczne, m.in. fotografie do dissów TeTrisa: Aleja Trzech, Cukiereczka?, Cała Reszta Na Serio. Fotografuje celebrytów, polityków, tancerzy, aktorów, sportowców, architekturę, modę, nie stroni od totalnej abstrakcji czy też makro-fotografii. MGJ porusza się na wielu płaszczyznach, przeróżne style, ogromny warsztat, diabelskie oko i refleks, czynią z go bardzo wszechstronnym artystą. Jest również autorem wystawy "Pokochaj Swoje Osiedle".  Czytaj e-wydanie »

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Poranny.pl poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama