Sprawdzian szóstoklasisty 2012. Testy, odpowiedzi, arkusz,...

Sprawdzian szóstoklasisty 2012. Testy, odpowiedzi, arkusz, zadania z lat ubiegłych

(ren)

Kurier Poranny

Aktualizacja:

Kurier Poranny

Sprawdzian szóstoklasisty 2012 już niebawem. Dzięki arkuszom testów i kluczom odpowiedzi z lat ubiegłych, łatwiej się do niego przygotować.

Sprawdzian szóstoklasisty 2012 już niebawem. Dzięki arkuszom testów i kluczom odpowiedzi z lat ubiegłych, łatwiej się do niego przygotować. ©sxc

<b>Sprawdzian szóstoklasisty 2012</b> już we wtorek. Publikujemy <b>testy</b> <b>(arkusz)</b> <b>OKE</b> oraz <b>klucz odpowiedzi</b> z lat ubiegłych, które pomogą <b>szóstoklasiście</b> zdać <b>sprawdzian</b>.
Sprawdzian szóstoklasisty 2012 już niebawem. Dzięki arkuszom testów i kluczom odpowiedzi z lat ubiegłych, łatwiej się do niego przygotować.

Sprawdzian szóstoklasisty 2012 już niebawem. Dzięki arkuszom testów i kluczom odpowiedzi z lat ubiegłych, łatwiej się do niego przygotować. ©sxc

Sprawdzian szóstoklasisty 2012

Sprawdzian szóstoklasisty 2012


Sprawdzian szóstoklasisty 2012 rozpocznie się już w najbliższy wtorek, 3 kwietnia o godzinie 9. Będzie trwał godzinę. Tuż po zakończeniu testu zamieścimy arkusz pytań i odpowiedzi sprawdzianu szóstoklasisty 2012.Sprawdzian szóstoklasisty 2012 organizowany przez OKE odbędzie się już we wtorek, 3 kwietnia.
Test rozpocznie się punktualnie o godzinie 9. Przystąpią do niego szóstoklasiści kończący podstawówki. Uczniowie rozwiążą test, który sprawdzi, jaką wiedzę nabyli przez sześć lat nauki.

UWAGA! Sprawdzian szóstoklasisty 2012 - odpowiedzi i arkusz testu - KLIKNIJ TUTAJ

Jednak o wyniki sprawdzianu szóstoklasisty nie ma się co zbytnio obawiać. Testu nie można bowiem nie zdać. Oczywiście egzamin jest obowiązkowy. A przystąpienie do niego jest warunkiem ukończenia szkoły. Sprawdzianu na szczęście nie można nie zdać. Dzieje się tak, ponieważ każdy uczeń ma zapewnione miejsce w gimnazjum w swoim rejonie.

Wynik sprawdzianu szóstoklasisty jest istotny wtedy, kiedy uczeń chce dostać się do gimnazjum poza swoim rejonem.

Więcej artykułów w naszym serwisie specjalnym Sprawdzian szóstoklasisty

Czytaj też: Sprawdzian szóstoklasisty. Odpowiedzi i arkusze. 2011

Sprawdzian szóstoklasisty 2015. Jak matura

Test z języka polskiego, obcego i matematyki. Tak ma wyglądać sprawdzian na koniec szkoły podstawowej, z którym szóstoklasiści zmierzą się w 2015 roku. Trwają już prace nad nową formułą.

Uczniów, nauczycieli i rodziców czekają jednak duże zmiany. Już rozpoczęły się prace nad nową formułą sprawdzianu dla szóstoklasistów. Nowy test będzie obowiązywał od 2015 roku. Wkrótce poznamy jego szczegóły.

Sprawdzian szóstoklasisty 2012. Testy, arkusze, odpowiedzi z lat 2006 - 2011

Specjalnie dla tegorocznych szóstoklasistów przygotowaliśmy arkusze sprawdzianów oraz klucze odpowiedzi z lat ubiegłych. Pomogą one przygotować się Wam do tegorocznego testu.

Sprawdzian szóstoklasisty 2011 arkusz

Sprawdzian szóstoklasisty 2011 odpowiedzi

Sprawdzian szóstoklasisty 2010 arkusz

Sprawdzian szóstoklasisty 2010 odpowiedzi

Sprawdzian szóstoklasisty 2009 arkusz

Sprawdzian szóstoklasisty 2009 odpowiedzi

Sprawdzian szóstoklasisty 2008 arkusz

Sprawdzian szóstoklasisty 2008 odpowiedzi

Sprawdzian szóstoklasisty 2007 arkusz

Sprawdzian szóstoklasisty 2007 odpowiedzi

Sprawdzian szóstoklasisty 2006 arkusz

Sprawdzian szóstoklasisty 2006 odpowiedzi


Czytaj e-wydanie »

Komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Poranny.pl poleca

Wideo