UWAGA!
  WYPADEK

  Tragiczniejsze wypadki w Białymstoku

  Rozwiń
  UWAGA!
  Zwiń

  Tragiczniejsze wypadki w Białymstoku

  Do śmiertelnych wypadków w Białymstoku dochodzi rzadko. Przypominamy te najtragiczniejsze

  Nasz plebiscyt: Janusz Kochan na razie najlepszym kandydatem...

  Nasz plebiscyt: Janusz Kochan na razie najlepszym kandydatem na prezydenta Białegostoku

  (uz)

  Kurier Poranny

  Aktualizacja:

  Kurier Poranny

  Kandydata SLD na prezydenta miasta dzieli od obecnego włodarza miasta, Tadeusza Truskolaskiego, tylko kilka głosów.
  - kandydat na prezydenta Białegostoku

  - kandydat na prezydenta Białegostoku ©fot. Wojciech Wojtkielewicz

  Na pierwszym miejscu nadal Janusz Kochan, kandydat SLD na prezydenta Białegostoku. Tuż za nim plasuje się obecny gospodarz miasta, Tadeusz Truskolaski. Dzięki sms-om od swoich sympatyków wyprzedził Waldemara Krynickiego.

  Tak wyniki naszego plebiscytu w kategorii na najlepszego kandydata na prezydenta Białegostoku wyglądają w tej chwili. Jednak mogą się one zmienić z minuty na minutę, bo pozycja kandydatów zależy od nadsyłanych sms-ów poparcia od ich sympatyków.

  W tyle pozostają Bogusław Dębski oraz Dariusz Piontkowski. Wygląda na to, że ich sympatycy dopiero szykują się do sms-owego szturmu.

  Sporo emocji niesie ze sobą również nasz plebiscyt w kategorii najlepszy kandydat do rady miejskiej. Tu wyłoniła się silna czołówka. Osoby znajdujące się na dwóch pierwszych pozycjach otrzymały po kilkaset głosów.

  Aktualny ranking kandydatów w naszym plebiscycie można sprawdzić w każdej chwili na nszej stronie internetowej www.poranny.pl/wybory. Prezentujemy na niej również pełną listę kandydatów, na których można wysyłać sms-y. A są to osoby kandydujące również rady powiatu białostockiego i rad wszystkich gmin, które leżą na jego terenie, jak również na osoby ubiegające się o urząd wójta i burmistrza oraz o mandat w sejmiku województwa podlaskiego.

  Żeby wysłać sms-a na daną osobę, trzeba posłużyć się wyszukiwarką kandydatów z podziałem na wszystkie szczeble samorządu. Znajduje się ona po prawej stronie naszego serwisu przedwyborczego. Po kliknięciu znajdujemy naszego kandydata i sprawdzamy kod, który jest obok jego nazwiska. Trzeba go wpisać w treść sms-a i wysłać pod numer 71466. Koszt to 1,22 zł z VAT.

  Weź udział w prawyborach na prezydenta Białegostoku. Lista kandydatów


  Czytaj e-wydanie »

  Czytaj także

   Komentarze (10)

   Wszystkie komentarze (10) forum.poranny.pl

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Poranny.pl poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama