NASZE
  GALERIE

  Białystok się buduje

  Rozwiń
  Waldemar Krynicki, kandydat na prezydenta Białegostoku,...

  Waldemar Krynicki, kandydat na prezydenta Białegostoku, czuje się zdrugotany (wideo)

  (mg)

  Kurier Poranny

  Aktualizacja:

  Kurier Poranny

  nie pojawił się na konferencji prasowej

  nie pojawił się na konferencji prasowej ©Fot. Marta Gawina/MoDO

  Nie zostałem dopuszczony do debaty prezydenckiej organizowanej przez Podlaski Klub Biznesu, na którą się stawiłem - to oświadczenie <b>Waldemara Krynickiego</b>, kandydata na prezydenta Białegostoku.
  nie pojawił się na konferencji prasowej

  nie pojawił się na konferencji prasowej ©Fot. Marta Gawina/MoDO


  - Nikt z obecnych na sali nie zareagował na fakt łamania podstawowej zasady demokracji, wedle której wszyscy kandydaci w wyborach są sobie równi - kontynuuje oświadczenie.

  W piątek przed Pałacem Branickich odczytała go Agnieszka Dudzińska, szef sztabu Komitetu Wyborczego Wspólna Inicjatywa Polska Podlasie.

  Sam kandydat nie pojawił się na konferencji prasowej. - Z oczywistych względów. Napisał, że jest zdruzgotany sytuacją i nie ma zamiaru popierać czegoś, co nie ma rąk i nóg. Jest to walka nierówna, niedemokratyczna -tłumaczy Agnieszka Dudzińska.

  Powodem jest debata prezydencka, którą 27 października zorganizowali przedsiębiorcy. Zaprosili na nią czterech kandydatów, pomijając Waldemara Krynickiego.

  Dla tego ostatniego, to łamanie zasad demokracji. Dlatego Waldemar Krynicki oczekuje reakcji ze strony pozostałych kandydatów, media, społeczeństwo.

  - Zwracam się o naprawienie zła, jakie zostało wyrządzone demokracji podczas owej nieszczęsnej debaty. Jeśli to się nie zdarzy nie widzę sensu kontynuowania kampanii wyborczej - dodaje w oświadczeniu Krynicki.


  Czytaj e-wydanie »

  Czytaj także

   Komentarze (12)

   Wszystkie komentarze (12) forum.poranny.pl

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Poranny.pl poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama