NASZE
  QUIZY

  Sprawdź swoją wiedzę

  Rozwiń
  NASZE
  Zwiń

  Sprawdź swoją wiedzę

  Jeśli zastanawiałeś się nad wzięciem udziału w teleturnieju sprawdzającym Twoje wiadomości, rozwiąż nasz test.

  FIFA 11 - premiera i wymagania

  FIFA 11 - premiera i wymagania

  (wkw)

  Kurier Poranny

  Kurier Poranny

  Najnowsza odsłona pecetowej FIFY, oznaczona numerkiem 11, nareszcie doczekała się jakości znanej z edycji z next-genowych konsol.
  FIFA 11 - premiera i wymagania

  ©Fot. Electronic Arts

  Każdy kto grał w FIFĘ 10 na PS3 lub X360 poczuje się w 11 jak w domu - w tym roku także w wersji PC. Do tej pory komputery, pomimo swoich możliwości, były traktowane na równi z PS2 z wszystkimi towarzyszącymi temu problemami. Można nawet powiedzieć, że fifa na next-genach i fifa na PS2 i PC to były zupełnie inne gry.

  Na szczęście dla graczy PC ludzie z EA Sports w końcu ten stan rzeczy zmienili. W końcu także i wierni pecetowy mogą cieszyć się ładną, szczegółową grafiką, dynamiką i świetną fizyką gry, a także mnóstwem innych detali decydujących o tym że FIFA od dwóch czy trzech lat jest znów najlepszą symulacją piłki nożnej - oczywiście w wersji next-gen.

  Jeśli chodzi o inne zmiany to naturalnie poprawiono mnóstwo szczegółów od tak oczywistych jak uaktualnienia składów czy wprowadzenie nowych zagrań. Zmianom uległa także gra komputerowych obrońców - ci bronią zdecydowanie lepiej, a co za tym idzie jest trudniej. Pojawiły się także nowe tryby gry, w tym głośno reklamowana możliwość gry 11 na 11 przez sieć. A wszystko to dzięki temu, że jeden z graczy może wcielić się w bramkarza. Specjalnie na te potrzeby stworzony został oddzielny tryb pokierowania karierą stworzonego przez siebie goalkeepera.

  Wraz z przeniesieniem pecetowej FIFY 11 do jakości next-gen zwiększyły się także jej wymagania sprzętowe. Te wyglądają następująco:

  - system Windows XP/Vista/7
  - procesor Core 2 Duo 1.8 GHz (lub jego odpowiednik)
  - 1 GB RAM
  - karta grafiki 256 MB RAM
  - 6,5 GB HDD

  Gra trafiła do sprzedaży 1 października w wersjach na wszystkie liczące się obecnie platformy do gier.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Poranny.pl poleca

   Wideo