NASZE
  GALERIE

  Białystok się buduje

  Rozwiń
  FIFA 11 - premiera i wymagania

  FIFA 11 - premiera i wymagania

  (wkw)

  Kurier Poranny

  Kurier Poranny

  Najnowsza odsłona pecetowej FIFY, oznaczona numerkiem 11, nareszcie doczekała się jakości znanej z edycji z next-genowych konsol.
  FIFA 11 - premiera i wymagania

  ©Fot. Electronic Arts

  Każdy kto grał w FIFĘ 10 na PS3 lub X360 poczuje się w 11 jak w domu - w tym roku także w wersji PC. Do tej pory komputery, pomimo swoich możliwości, były traktowane na równi z PS2 z wszystkimi towarzyszącymi temu problemami. Można nawet powiedzieć, że fifa na next-genach i fifa na PS2 i PC to były zupełnie inne gry.

  Na szczęście dla graczy PC ludzie z EA Sports w końcu ten stan rzeczy zmienili. W końcu także i wierni pecetowy mogą cieszyć się ładną, szczegółową grafiką, dynamiką i świetną fizyką gry, a także mnóstwem innych detali decydujących o tym że FIFA od dwóch czy trzech lat jest znów najlepszą symulacją piłki nożnej - oczywiście w wersji next-gen.

  Jeśli chodzi o inne zmiany to naturalnie poprawiono mnóstwo szczegółów od tak oczywistych jak uaktualnienia składów czy wprowadzenie nowych zagrań. Zmianom uległa także gra komputerowych obrońców - ci bronią zdecydowanie lepiej, a co za tym idzie jest trudniej. Pojawiły się także nowe tryby gry, w tym głośno reklamowana możliwość gry 11 na 11 przez sieć. A wszystko to dzięki temu, że jeden z graczy może wcielić się w bramkarza. Specjalnie na te potrzeby stworzony został oddzielny tryb pokierowania karierą stworzonego przez siebie goalkeepera.

  Wraz z przeniesieniem pecetowej FIFY 11 do jakości next-gen zwiększyły się także jej wymagania sprzętowe. Te wyglądają następująco:

  - system Windows XP/Vista/7
  - procesor Core 2 Duo 1.8 GHz (lub jego odpowiednik)
  - 1 GB RAM
  - karta grafiki 256 MB RAM
  - 6,5 GB HDD

  Gra trafiła do sprzedaży 1 października w wersjach na wszystkie liczące się obecnie platformy do gier.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Poranny.pl poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama