NASZE
  GALERIE

  Podróże wokół Białegostoku

  Rozwiń
  Kabaret Hrabi wystąpi w Białymstoku

  Kabaret Hrabi wystąpi w Białymstoku

  (ak)

  Kurier Poranny

  Aktualizacja:

  Kurier Poranny

  19 października w kinie Forum wystąpi jeden z ciekawszych polskich kabaretów.
  W 2002 roku zbiegły się życiorysy artystyczne Darka Kamysa (ksywka Kamol) i Joanny Kołaczkowskiej (ksywka Lola lub Asior) i przy współudziale Łukasza

  W 2002 roku zbiegły się życiorysy artystyczne Darka Kamysa (ksywka Kamol) i Joanny Kołaczkowskiej (ksywka Lola lub Asior) i przy współudziale Łukasza Pietscha (ksywka Lopez) i Tomasza Majera (ksywka Bajer), scaliły się w kabaret Hrabi. ©mat. organizatora

  Kabaret Hrabi

  Od zimy 2002 zbiegły się ponownie życiorysy artystyczne Darka Kamysa (ksywka Kamol) i Joanny Kołaczkowskiej (ksywka Lola lub Asior) i przy współudziale Łukasza Pietscha (ksywka Lopez) i Tomasza Majera (ksywka Bajer), scaliły się w kabaret Hrabi. Połączenie było na tyle udane - że dziś jakikolwiek inny skład wydaje się gorszy.

  "Savoir vivre"

  Niby wszyscy wiemy jak się zachować, że trzeba powiedzieć "dzień dobry, do widzenia i przepraszam". Ale w jakich sytuacjach tego nie mówić? Jak pocałować kobietę w dłoń żeby nie popełnić faux pas, i czy wypada ze sobą nosić do tego celu chusteczkę. Mówimy smacznego gdy ktoś z bólem istnienia nachyla się nad podaną przez kelnera potrawą i oczom nie wierzy, czy raczej spojrzeć ze współczuciem i poklepać po ramieniu?

  Kultura picia alkoholu. Czy istnieje coś takiego? Tak, istnieje i nadszedł czas by o tym mówić, żeby skończyć z dzikim pijaństwem a rozpocząć erę upadlania się w bardziej kulturalnej formie.

  O tym wszystkim i zabawnych kontekstach bon tonu podczas tańca, jedzenia czy pierwszej randki, już w najnowszym programie kabaretu Hrabi pt. "Savoir vivre".

  Kabaret wystąpi we wtorek (19 października) o godz. 18 w kinie Forum, przy ul. Legionowa 5. Bilety w cienie 40 zł można nabyć w kasie kina.


  Czytaj e-wydanie »

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Poranny.pl poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama