Gol asystenta trenera Jagiellonii

Dariusz Jurczak przesądził o wygranej ekipy z Gródka
Dariusz Jurczak przesądził o wygranej ekipy z Gródka Wojciech Oksztol
W zaległym meczu 10. kolejki Gryf Gródek wygrał w Juchnowcu Dolnym z Hetmanem Białystok 3:1.

Spotkanie nie było wielkim widowiskiem, bo piłkarzom przeszkadzał porywisty, boczny wiatr. Lepiej w tych warunkach spisywali się grający w roli gości piłkarze z Gródka. W 38. minucie po rzucie rożnym gola głową strzelił bodaj najniższy na boisku Tomasz Dzierzgowski,

Na 2:0 podwyższył po przerwie Sebastian Kozłowski, wykorzystując dogranie swego brata Konrada. Hetmańscy zdołali zdobyć kontaktową bramkę, ale złudzeń celnym strzałem pozbawił ich Dariusz Jurczak, pracujący jako asystent trenera Michała Probierza w Jagiellonii Białystok.

WYNIK
Hetman Białystok - Gryf Gródek 1:3 (0:1).
Bramki: 0:1 - Dzierzgowski (38), 0:2 - S. Kozłowski (48), 1:2 - Sienkiewicz (57), 1:3 - Jurczak (74).