NASZE
  GALERIE

  Białystok się buduje

  Rozwiń
  W papierowym wydaniu Kuriera Porannego z 22 września 2010...

  W papierowym wydaniu Kuriera Porannego z 22 września 2010 roku polecamy:

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Kurier Poranny

  W papierowym wydaniu Kuriera Porannego z 22 września 2010 roku polecamy:
  Białostoccy uczniowie będą promować Polskę i Podlasie
  Spotkania z rówieśnikami z europejskich krajów, własne projekty, wideoklipy. Na to mogą liczyć uczniowie 16 podlaskich szkół, które otrzymały ponad 200 tysięcy euro z programu Comenius. - Będziemy rozwijać swoje zainteresowania i promować Polskę - mówi Małgorzata Kłujszo, uczennica IX LO.
  na str.1.

  Kolejny wypadek śmiertelny na drodze krajowej nr 8
  Wczoraj zginęła jedna osoba, przed tygodniem pięć, a trzy tygodnie temu - trzy. Te wszystkie wypadki były na trasie z Białegostoku do Jeżewa. Jednak policja nie planuje żadnych dodatkowych działań w tym miejscu.
  na str.3.

  Dzieci wiedzą, jak rozmawiać z psem
  Każde dziecko, które nie skończyło ośmiu lat mogło wczoraj przeprowadzić profesjonalny wywiad przed kamerą z Maksem Ciapą, bohaterem dziecięcego programu z psami w rolach głównych. Chętnych nie brakowało. Pies czasami zastanawiał się, jak wybrnąć z sytuacji i odpowiedzieć na te najbardziej zaskakujące pytania.
  na str.4.

  Jeszcze we wrześniu przetarg na kamienicę przy Sienkiewicza 3
  Do końca tego miesiąca zostanie ogłoszony przetarg na dzierżawę całego komunalnego budynku pod adresem Sienkiewicza 3. Na zachętę przyszły inwestor dostanie od magistratu trzykrotnie dłuższy okres najmu niż za pierwszym razem. A także możliwość budowy parkingu na sąsiedniej działce.
  na str.5.

  Miejsce dla kwiaciarek po drugiej stronie ulicy
  Magistrat proponuje, by stragany z kwiatami przeniosły się za przystanek nad Białą. Jednak kioski kwiatowe przydałyby się też na Rynku Kościuszki. Ożywiłyby go latem i zimą. - Ich liczba powinna być jednak ograniczona, żeby z Rynku nie zrobił się plac targowy - mówi Zenon Zabagło, projektant Rynku Kościuszki.
  na str.6.

  Zapada się ścieżka rowerowa do Supraśla
  Na ścieżce z Białegostoku do Supraśla powstała niebezpieczna dziura. Przykryta jest tylko deską. Aby ominąć wyrwę, rowerzyści muszą zjeżdżać na ruchliwą drogę.
  na str.7.

  Na tych krawężnikach można uszkodzić auto
  Jeszcze centymetr i zostałbym bez zderzaka - mówi Radosław Ziemiński, który próbował zaparkować samochód przy Malmeda. - Krawężniki są za wysokie.
  na str.8.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Poranny.pl poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama