UWAGA!
  WYPADEK

  Tragiczniejsze wypadki w Białymstoku

  Rozwiń
  UWAGA!
  Zwiń

  Tragiczniejsze wypadki w Białymstoku

  Do śmiertelnych wypadków w Białymstoku dochodzi rzadko. Przypominamy te najtragiczniejsze

  Loteria Porannego: Eksperci odpowiadają

  Loteria Porannego: Eksperci odpowiadają

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Kurier Poranny

  Loteria Porannego: Eksperci odpowiadają
  Łukasz Bołtromiuk - przedstawiciel Kuriera Porannego odpowiada na pytania dotyczące Loterii Porannego.
  Loteria Porannego: Eksperci odpowiadają
  Kilka tygodni temu uruchomiliśmy specjalny adres e-mail loteria@poranny.pl, na który Czytelnicy "Porannego" mogą przesyłać pytania związane z naszą loterią, budową domu, który można wygrać czy osiedlem. Wybraliśmy te najciekawsze. Odpowiedzi na pozostałe zostały udzielone za pośrednictwem poczty elektronicznej. Przypomnijmy, odpowiedzi udzielają: Tomasz Sobieszuk - architekt, wiceprezes Biura Projektów MTM Styl, Ryszard Matłowski - inspektor nadzoru budowlanego, Marek Jakubiec - koordynator Osiedla Pod Lasem, Barbara Augustyniak - przedstawicielka firmy Yuniversal Podlaski, Generalnego Wykonawcy i Łukasz Bołtromiuk - przedstawiciel Kuriera Porannego.

  Czy od wygranej należy opłacić podatek, a jeżeli tak, to jaka będzie jego wysokość?

  Łukasz Bołtromiuk - przedstawiciel Kuriera Porannego: Zgodnie z zapisami regulaminu, który dostępny jest na stronie internetowej: www.poranny.pl/loteria: "Laureat nagrody głównej przed jej odbiorem zobowiązany jest do wpłaty na konto Organizatora podatku od nagrody w wysokości 10% wartości nagrody, tj. 67 497 zł brutto (słownie:sześćdziesiąt siedem tysięcy czterysta dziewięćdziesiąt siedem złotych)".

  Laureat zostanie powiadomiony o terminie odbioru nagrody głównej listem poleconym, przesłanym pod wskazany przez niego adres korespondencyjny. W przypadku, gdy Laureat nie wpłaci podatku, nagroda przepada.

  Czy zestawy kuponów zebrane w maju można wysłać w dowolnym momencie?

  Każdy zestaw kuponów można przesłać w dowolnej chwili, nie później jednak niż do 13 grudnia 2010 roku, do godz. 15.30, kiedy mija ostateczny termin przyjmowania zestawów kuponów. Warto pamiętać, że decyduje data wpłynięcia zestawu kuponów do Biura Loterii, a nie data nadania przesyłki na poczcie.

  Czy kupon uzupełniający JOKER opublikowany w maju może być użyty w zestawie np. w październiku?

  Data, która znajduje się na kuponie uzupełniającym JOKER jest tylko datą publikacji. Kupon JOKER z kwietniową lub majową datą publikacji może być użyty w dowolnym zestawie, także tym z października czy listopada. Przy dołączaniu kuponu JOKER trzeba pamiętać o konieczności wpisania numeru kuponu, którego brakuje w zestawie.

  W regulaminie jest zapis, że można wypełnić tylko jeden kupon. Jeśli chcę wypełnić wszystkie 12, to czy mogą być one z datą tego ostatniego kuponu, czy też musi to być data, jaka widnieje na każdym kuponie (data wydania "Kuriera Porannego")?

  Jeżeli wypełniany jest komplet kuponów, najprościej jest wpisać datę uzupełniania tego zestawu lub też datę wrzucenia kompletów kuponów do urny znajdującej się w Biurze Loterii, przy ulicy św. Mikołaja 1 w Białymstoku.

  Brakuje mi paru kuponów do kompletu. Czy jest szansa kupienia archiwalnych numerów "Kuriera Porannego"?

  Niektóre archiwalne numery "Kuriera Porannego" znajdują się w Biurze Ogłoszeń, przy ulicy św. Mikołaja 1 w Białymstoku, tak więc jest szansa na uzbieranie pełnego kompletu kuponów.

  Czy prenumeratorzy "Porannego" mogą brać udział w loterii?

  Oczywiście. Prenumerata to nie tylko wygoda, ale przede wszystkim pewność zebrania pełnych kompletów kuponów.

  Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.poranny.pl/prenumerata, a także pod numerem telefonu 85 74 89 500.


  Czytaj e-wydanie »

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Poranny.pl poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama