NASZE
  GALERIE

  Podróże wokół Białegostoku

  Rozwiń
  W papierowym wydaniu Kuriera Porannego z 16 września 2010...

  W papierowym wydaniu Kuriera Porannego z 16 września 2010 polecamy:

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Kurier Poranny

  W papierowym wydaniu Kuriera Porannego z 16 września 2010 polecamy:
  Pięć osób zginęło na ósemce
  Największa tragedia na tej drodze w tym roku Okolice miejscowości Radule na trasie z Białegostoku do Zambrowa. Tu jest zakaz wyprzedzania i czarny punkt. Kierowca białoruskiego busa jednak wyprzedzał. Uderzył w ciężarówkę, a ta w kolejnego busa.
  na str.1.

  Metropolita Sawa poświęcił pustelnię w Odrynkach
  To miejsce, gdzie udają się mnisi, którzy chcą prowadzić jeszcze bardziej surowe życie niż w tradycyjnym monastyrze. Archimandryta Gabriel stworzył skit na wzniesieniu otoczonym narwiańskimi bagnami. Wczoraj poświęcił go metropolita Sawa.
  na str.2.

  Niebezpieczna droga
  Blisko 30 masztów na fotoradary, czarny punkt drogowy w Radulach, patrole policji z wideoradarami - tak wygląda podlaski odcinek drogi krajowej nr 8. Nic nie pomaga. To jedna z najniebezpieczniejszych dróg w Polsce. Często dochodzi tu do tragicznych wypadków.
  na str.3.

  Działki w strefie sprzedadzą za pół ceny
  Ostatnio nie było na nie chętnych, dlatego miasto postanowiło obniżyć o połowę ceny wywoławcze pięciu kolejnych działek w białostockiej podstrefie Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
  na str.4.

  Wychowawcy zapraszają dzieci na TBS-y
  Mamy nadzieję, że pogoda nam dopiszę, bo przygotowaliśmy naprawdę dużo atrakcji - mówi Marzanna Grabarczyk, koordynatorka wychowawców podwórkowych. Dziś, o godz. 16, zapraszają oni dzieci na smerfową zabawę na boiska przy skateparku na osiedlu TBS.
  na str.5.

  Agresja wśród uczniów to światowy problem
  Wczoraj w Warszawie obradował Europejski Kongres Przeciwdziałania Przemocy Szkolnej. Naukowcy, politycy, nauczyciele i pedagodzy wymieniali doświadczenia zdobyte podczas pracy z trudną młodzieżą w różnych państwach.
  na str.6.

  Świetlice z gminy Supraśl dostały pieniądze na kulturę
  Centrum Kultury i Rekreacji otrzymało pieniądze na budowę sieci gminnych domów kultury. A to w ramach zwycięskiego projektu "Gmina Supraśl: mała ojczyzna - wielki świat", który zakłada skupienie życia społecznego i kulturalnego lokalnych społeczności.
  na str.7.

  Odszkodowanie za zniszczenie auta na dziurawej jezdni
  W naszym mieście nie ma chyba kierowcy, który nie narzeka na zły stan nawierzchni niektórych ulic. Wciąż remontowane drogi są zmorą białostoczan. Niejeden uszkodził swój samochód na dziurawej jezdni. Nie każdy jednak wie, że może ubiegać się o odszkodowanie.
  na str.8.


  Czytaj e-wydanie »

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Poranny.pl poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama