NASZE
    GALERIE

    Podróże wokół Białegostoku

    Rozwiń
    Sypnęło pogromami: 20:0, 18:0, 17:0.

    Sypnęło pogromami: 20:0, 18:0, 17:0.

    (kw)

    Kurier Poranny

    Aktualizacja:

    Kurier Poranny

    Już podczas pierwszej kolejki lig młodzieżowych na Podlasiu padło wiele bramek i nie brakowało wyników dwucyfrowych.
    Juniorzy młodsi Hetmana Tykocin (niebiesko-białe stroje) zostali rozgromieni przez Jagiellonię

    Juniorzy młodsi Hetmana Tykocin (niebiesko-białe stroje) zostali rozgromieni przez Jagiellonię ©Fot. Wocjech Oksztol

    Rekordzistką była drużyna trampkarzy starszych BSP Jagiellonii Białystok, która pokonała na wyjeździe LZS Narewka 20:0. Niewiele gorzej spisali się juniorzy młodsi Jagi (18:0 z Hetmanem Tykocin) i MOSiR Bielsk Podlaski - 17:0 z KS Sokóły.

    Wyniki

    Juniorzy starsi

    MOSiR Cresovia Siemiatycze - Hetman Białystok 0:3, MOSiR Grajewo - Orzeł Kolno 1:1, LZS Narewka -Dąb Dąbrowa Białostocka 1:2, Eurocentr Suchowola - ŁKS 1926 Łomża 2:4.
    Pauzowały: Sparta Augustów i Piast Białystok.
    Mecz: Jagiellonia Białystok - Jagiellonia IIBiałystok został przełożony na 8 września.
    Włókniarz Białystok wycofał się z rozgrywek.

    TABELA
    1. Hetman 1 3 3:0
    2. ŁKS 1 3 4:2
    3. Dąb 1 3 2:1
    4. Grajewo 1 1 1:1
    Orzeł 1 1 1:1
    6. Jagiellonia 0 0 0:0
    Jagiellonia II 0 0 0:0
    Piast 0 0 0:0
    Sparta 0 0 0:0
    10. Narewka 1 0 1:2
    11. Eurocentr 1 0 2:4
    12. Cresovia 1 0 0:3

    Juniorzy młodsi

    Grupa 1: Perspektywa Łomża - Orzeł Kolno 1:2, ŁKS 1926 Łomża - KS Śniadowo 7:0, Forty Piątnica - Olimpia Zambrów 3:5, Ruch Wysokie Mazowieckie - Skra Wizna 6:3.

    TABELA
    1. ŁKS 1 3 7:0
    2. Ruch 1 3 6:3
    3. Olimpia 1 3 5:3
    4. Orzeł 1 3 2:1
    5. Perspektywa 1 0 1:2
    6. Forty 1 0 3:5
    7. Skra 1 0 3:6
    8. Śniadowo 1 0 0:7

    Grupa 2: Orzeł MOSiR Siemiatycze - COKiS Ciechanowiec 8:2, Hetman Białystok - Pogoń Łapy 4:3, Piast Białystok - Puszcza Hajnówka 11:0, MOSiR Bielsk Podlaski - KSSokoły 17:0.

    TABELA
    1. Bielsk Podlaski 1 3 17:0
    2. Piast 1 4 11:0
    3. Orzeł 1 3 8:2
    4. Hetman 1 3 4:3
    5. Pogoń 1 0 3:4
    5. Ciechanowiec 1 0 2:8
    7. Puszcza 1 0 0:11
    8. Sokoły 1 0 0:17

    Grupa 3: KS Michałowo - Piast II Białystok 0:7, Włókniarz Białystok - UM Krynki 7:1, Jagiellonia Białystok - Hetman Tykocin 18:0.
    Mecz: Rudnia Zabłudów - Gryf Gródek został przełożony na 9 września.

    TABELA
    1. Jagiellonia 1 3 18:0
    2. Piast II 1 3 7:0
    3. Włókniarz 1 3 7:1
    4. Gryf 0 0 0:0
    Rudnia 0 0 0:0
    6. Krynki 1 0 1:7
    7. Michałowo 1 0 0:7
    8. Hetman 1 0 0:18

    Grupa 4: Skra Czarna Białostocka - Sparta Augustów 1:0, Pomorzanka Sejny - OSiR Wigry Suwałki 0:0, Sokół Sokółka - MOSP-Jagiellonia Białystok 1:1, Rospuda Filipów - MOSiR Grajewo 0:1.

    TABELA
    1. Grajewo 1 3 1:0
    Skra 1 0 1:0
    3. MOSP-Jagiellonia 1 1 1:1
    Sokół 1 1 1:1
    5. Pomorzanka 1 1 0:0
    Wigry 1 1 0:0
    7. Rospuda 1 0 0:1
    8. Sparta 1 0 0:1

    Trampkarze starsi,/b>

    Grupa 4: LZS Narewka - BSP Jagiellonia Białystok 0:20, Sudovia Szudziałowo - Supraślanka Supraśl 1:7, Iskra Narew - Pogoń Łapy 6:2, Sparta 1951 Szepietowo - Krypnianka Krypno 1:2, Włókniarz II Białystok - Kolejarz Czeremcha 1:5.
    Mecz: Rudnia Zabłudów - Gryf Gródek został przełożony na 9 września.

    TABELA
    1. BSP Jagiellonia 1 3 20:0
    2. Supraślanka 1 3 7:1
    3. Iskra 1 3 6:2
    4. Kolejarz 1 3 5:1
    5. Krypnianka 1 3 2:1
    6. Gryf 0 0 0:0
    Rudnia 0 0 0:0
    8. Sparta 1 0 1:2
    9. Pogoń 1 0 2:6
    10. Włókniarz II 1 0 1:5
    11. Sudovia 1 0 1:7
    12. Narewka 1 0 0:20

    Czytaj także

      Komentarze (1)

      Wszystkie komentarze (1) forum.poranny.pl

      Najnowsze wiadomości

      Zobacz więcej

      Najczęściej czytane

      Poranny.pl poleca

      Wideo

      Gry On Line - Zagraj Reklama