NASZE
  GALERIE

  Białystok się buduje

  Rozwiń
  Zwycięzcy loterii Wyczytaj sobie dom już korzystają z nagród...

  Zwycięzcy loterii Wyczytaj sobie dom już korzystają z nagród - lista nagrodzonych

  (ab)

  Kurier Poranny

  Aktualizacja:

  Kurier Poranny

  Zwycięzcy loterii Wyczytaj sobie dom już korzystają z nagród - lista nagrodzonych
  Najpierw byli zaskoczeni, potem ucieszeni - ośmioro Czytelników "Porannego" otrzymało sprzęt AGD i RTV. To pierwsze nagrody rzeczowe, które rozdaliśmy w naszym tegorocznym konkursie, w którym główna wygrana to dom o wartości 675 tysięcy złotych.
  Zwycięzcy loterii Wyczytaj sobie dom już korzystają z nagród - lista nagrodzonych
  Bartosz Jaszczyszyn, wygrał pralkę: – To bardzo fajna nagroda. Na pewno w rodzinie będzie wykorzystana. Prawdopodobnie dostanie ją babcia.

  Bartosz Jaszczyszyn, wygrał pralkę: - To bardzo fajna nagroda. Na pewno w rodzinie będzie wykorzystana. Prawdopodobnie dostanie ją babcia.


  Zenon Kopciewski, wygrał lodówkę: – Bardzo się cieszę, że dopisało mi szczęście. Lodówka bardzo się przyda, być może dam ją córce w prezencie.

  Zenon Kopciewski, wygrał lodówkę: - Bardzo się cieszę, że dopisało mi szczęście. Lodówka bardzo się przyda, być może dam ją córce w prezencie.  Ryszard Różański, wygrał zmywarkę: – To superniespodzianka. Teraz są trzy opcje: zatrzymam ją sobie albo oddam córce – jednej lub drugiej.

  Ryszard Różański, wygrał zmywarkę: - To superniespodzianka. Teraz są trzy opcje: zatrzymam ją sobie albo oddam córce - jednej lub drugiej.


  Elżbieta Kołtuniewicz, wygrała wieżę: – Cieszę się bardzo z tej nagrody. Na razie wieża stoi u mnie, ale mam wnuki, to może im ją oddam.

  Elżbieta Kołtuniewicz, wygrała wieżę: - Cieszę się bardzo z tej nagrody. Na razie wieża stoi u mnie, ale mam wnuki, to może im ją oddam.


  Nawigację samochodową wygrał Marcin Sokołowski. Na razie nie mógł jej odebrać, bo wyjechał. – Jestem bardzo zadowolony. Ta nagroda na pewno mi się przyda – powiedział.

  Nawigację samochodową wygrał Marcin Sokołowski. Na razie nie mógł jej odebrać, bo wyjechał. - Jestem bardzo zadowolony. Ta nagroda na pewno mi się przyda - powiedział.


  Jerzy Rutkowski, wygrał laptop: – Po cichu liczyłem, że uda mi się coś wygrać. Ale jestem zaskoczony, bo przecież były tysiące chętnych.

  Jerzy Rutkowski, wygrał laptop: - Po cichu liczyłem, że uda mi się coś wygrać. Ale jestem zaskoczony, bo przecież były tysiące chętnych.


  Marta Pietrasz, wygrała kino domowe: – Mieliśmy takie kupić, więc bardzo się cieszę, że udało się nam trafić. Od razu je zainstalowaliśmy.

  Marta Pietrasz, wygrała kino domowe: - Mieliśmy takie kupić, więc bardzo się cieszę, że udało się nam trafić. Od razu je zainstalowaliśmy.


  W pierwszej chwili pomyślałem: to niemożliwe – cieszy się Tadeusz Ciupa (na zdjęciu z żoną Haliną), jeden z ośmiu zwycięzców nagród dodatkowych w naszej loterii. – W totolotka grałem kilkadziesiąt lat i do tej pory tylko kilka czwórek udało mi się trafić.

  W pierwszej chwili pomyślałem: to niemożliwe - cieszy się Tadeusz Ciupa (na zdjęciu z żoną Haliną), jeden z ośmiu zwycięzców nagród dodatkowych w naszej loterii. - W totolotka grałem kilkadziesiąt lat i do tej pory tylko kilka czwórek udało mi się trafić.


  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Poranny.pl poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama