NASZE
  QUIZY

  Sprawdź swoją wiedzę

  Rozwiń
  NASZE
  Zwiń

  Sprawdź swoją wiedzę

  Jeśli zastanawiałeś się nad wzięciem udziału w teleturnieju sprawdzającym Twoje wiadomości, rozwiąż nasz test.

  W papierowym wydaniu Kuriera Porannego z 10 czerwca 2010...

  W papierowym wydaniu Kuriera Porannego z 10 czerwca 2010 polecamy:

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Kurier Poranny

  W papierowym wydaniu Kuriera Porannego z 10 czerwca 2010 polecamy:
  Ruszył proces pary oskarżonej o morderstwo w Kleosinie
  Zabili dla telefonu. Ogłuszyli 69-letnią kobietę. Kopali ją i bili. Skrępowali skórzaną smyczą. A potem zadali 17 ciosów kamieniem w głowę. Lucyna K. udusiła się, bo napastnicy ubraniami zakryli jej usta i nos. Annie H. i Adamowi B. z Supraśla grozi dożywocie.
  na stronie 1

  Gotowi na wybory
  Poradnik Porannego. Jeszcze tylko dzisiaj można dopisać się do spisu wyborców poza miejscem stałego zamieszania. Wniosek trzeba złożyć w urzędzie gminy, na obszarze której czasowo przebywamy.
  na stronie 2

  Zalew w Bielsku Podlaskim został wczoraj zanieczyszczony
  Policja i inspektorat ochrony środowiska badają dlaczego rzeczka zmieniła kolor. Pierwsze ustalenia wskazują, że jakaś substancja dostała się do płynącej przez Bielsk Podlaski Lubki w pobliżu zakładów mięsnych. Trwa dochodzenie, skąd pochodziły ścieki.
  na stronie 3

  Teatr na letni antrakt
  Wakacje bez nudy. Przez dwa tygodnie uczniowie będą poznawać tajniki sztuki teatralnej. Nie tylko stworzą przedstawienie i będą za wszystko odpowiedzialni w czasie premiery, ale też zadbają o promocję. Taką propozycję dla młodych białostoczan spędzających lipiec w mieście przygotował Białostocki Teatr Lalek.
  na stronie 4

  Nasza Magma na podium
  Wielki sukces Polaków. Studenci Politechniki Białostockiej i Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu zajęli trzecie miejsce w międzynarodowych zawodach łazików marsjańskich University Rover Challenge. Ich pojazd Magma był jedynym reprezentantem Europy podczas finałowych zmagań na pustyni Utah.
  na stronie 5

  Nowy blok nie przesłoni kościoła
  I będzie pasował do pomnika. Miejska komisja architektoniczno-urbanistyczna zaakceptowała ostateczną wersję projektu budynku, który ma zostać zbudowany przy pomniku Obrońców Miasta. Jak zapewniają architekci, będzie się dobrze komponował z otoczeniem i może być wizytówką Białegostoku dla wjeżdżających od strony Warszawy.
  na stronie 6

  Monopol na kopanie grobów w Czarnej
  Parafia nie może faworyzować. Ponad pięć tysięcy złotych kary musi zapłacić parafia pw. Jezusa Miłosiernego w Czarnej Białostockiej. Tak postanowił Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Ksiądz proboszcz pozwolił kopać groby na cmentarzu tylko obecnemu administratorowi.
  na stronie 7

  Na Stromej pilnie potrzebne jest docieplenie bloku
  Skutki zimy. Grzyb, pleśń i wypaczone listwy to efekt zimowego zalania mieszkania w budynku przy ul. Stromej 43. Mieszkańcy prosili o docieplenie ściany. Spółdzielnia twierdzi, że nie ma pieniędzy.
  na stronie 8

  Milioner zlecił kradzież napisu z Auschwitz
  Takie sensacyjne zeznanie złożył aresztowany Szwed. Do zeznań Andersa Högströma dotarli reporterzy RMF FM. Wskazany przez niego Lars W. to znany szwedzki milioner. To do niego miał trafić napis znad bramy obozu "Arbecht macht frei".
  na stronie 9

  Następny kwartał będzie lepszy
  Barometr nastrojów. Pogorszenie sytuacji finansowej, spadek oszczędności, zła ocena gospodarki oraz rynku pracy w naszym województwie. Jedynie na dobra konsumpcyjne wydajemy więcej. Jednak z optymizmem patrzymy w przyszłość: że będzie lepiej, ma nadzieję 20 proc. Podlasian.
  na stronie 11


  Czytaj e-wydanie »

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Poranny.pl poleca

   Wideo