NASZE
  QUIZY

  Rozwiąż nasze quizy

  Rozwiń
  Głosuj na najlepszego radnego. SMS-ów przybywa.

  Głosuj na najlepszego radnego. SMS-ów przybywa.

  Aneta Boruch

  Kurier Poranny

  Aktualizacja:

  Kurier Poranny

  Plebiscyt na najlepszego radnego trwa

  Plebiscyt na najlepszego radnego trwa

  Niektórzy mają już na koncie kilkadziesiąt głosów, inni zaledwie po jednym. Trwa SMS-owe głosowanie, które wskaże najlepszego białostockiego radnego mijającej kadencji.
  Plebiscyt na najlepszego radnego trwa

  Plebiscyt na najlepszego radnego trwa

  Ten ranking to lustro. Każdy radny może przekonać się, jak jest postrzegany on sam i jego praca w radzie miejskiej - uważa Mariusz Gromko (PiS). - Sądzę, że jego wynik nie będzie obojętny zarówno dla samych radnych, jak i mieszkańców w nadchodzących wyborach.

  W piątek rozpoczęło się SMS-owe głosowanie w naszym rankingu. Białostoczanie wybierają radnego, który przez ostatnie cztery lata najlepiej zajmował się ich sprawami.

  Od razu, gdy tylko uruchomiliśmy serwis SMS-owy, sypnęły się głosy. Wyniki zmieniają się z godziny na godzinę.

  Ścisła czołówka wczoraj po południu miała po 60-80 głosów. Wszystkich głosów już oddanych było około 600.

  - Myślę, że byłbym szczęśliwy, gdyby udało mi się znaleźć w pierwszej dziesiątce - stwierdził Sławomir Nazaruk z PO, zajmujący na razie jedno z czołowych miejsc w głosowaniu. - A jeżeli będzie to pierwsza piątka, to już będzie bardzo dobrze. Uważam, że na pewno są ode mnie lepsi. Ale bez względu na wyniki, będę pracował dla białostoczan tak samo jak do tej pory.

  Wczoraj podczas sesji jeden z radnych nawoływał z mównicy, by rada miejska wystąpiła do "Kuriera Porannego" z apelem o odwołanie plebiscytu. Aby nie przekreślać jego szans w głosowaniu, nie podamy jego nazwiska.

  Nasz plebiscyt to okazja do rozliczenia czteroletniej pracy reprezentantów białostoczan w radzie miejskiej. Zwłaszcza, że jesienią znów staniemy przy wyborczych urnach i wybierzemy kolejnych 28 miejskich radnych.

  SMS-y można wysyłać do 23 czerwca do godziny 23.55. Pięć dni później podamy wyniki plebiscytu. Wtedy okaże się, kto zostanie miejskim superradnym.

  Sylwetki wszystkich 28 radnych można znaleźć na stronie www.poranny.pl w zakładce "Najlepszy radny". Tu także można na bieżąco śledzić wyniki plebiscytu.

  Wszystkich kandydatów znajdziesz w naszym serwisie specjalnym poświęconym plebiscytowi. Wystarczy wpisać w przeglądarkę lub kliknąć www.poranny.pl/najlepszyradny  Czytaj także

   Komentarze (2)

   Wszystkie komentarze (2) forum.poranny.pl

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Poranny.pl poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama