Woda
  2017

  Białystok gotowy na ulewy?

  Rozwiń
  Woda
  Zwiń

  Białystok gotowy na ulewy?

  W mieście trwały ćwiczenia mające przygotować służby i mieszkańców do walki z powodziami

  W papierowym wydaniu Kuriera Porannego z 26 maja 2010...

  W papierowym wydaniu Kuriera Porannego z 26 maja 2010 polecamy:

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Kurier Poranny

  W papierowym wydaniu Kuriera Porannego z 26 maja 2010 polecamy:
  Miasto podpisało umowę na budowę stadionu
  Wkrótce ruszą prace. Za trzynaście miesięcy ma być gotowa połowa stadionu, a za dwa lata cały. Magistrat podpisał wczoraj umowę z firmą Eiffage Budownictwo Mitex, która postawi stadion przy ulicy Słonecznej w Białymstoku.
  na stronie 1

  Dom - lepszej nagrody wymarzyć sobie nie można
  W loterii Porannego każdy liczy na główną wygraną. Dom, który można wygrać ma 138 mkw. powierzchni. Stanie na pięknej 1100-metrowej działce w podbiałostockich Sochoniach. Inwestycja jest właśnie realizowana. Żeby stać się właścicielem domu, wystarczy zebrać komplet 12 kuponów. Ale im więcej kompletów, tym większe szanse na zwycięstwo.
  na stronie 2

  Szefowie Grosika stanęli przed sądem
  Grozi im 10 lat więzienia.
  Zdaniem białostockiej prokuratury, Mariusz B. i jego zastępczyni Magdalena T. przywłaszczyli prawie dwa miliony złotych. Oszukali ponad 8300 osób z całej Polski, które w Grosiku opłacały rachunki za czynsz, prąd, telefon.
  na stronie 3

  Dzieci chcą, by mamy były zdrowe
  Laurka z przesłaniem. Dziś Dzień Matki. Przedszkolaki będą życzyć im dużo zdrowia, szczęścia i uśmiechu. Wręczą też laurki "Mamo, jesteś potrzebna“, które mają przypomnieć im, że powinny dbać też o własne zdrowie i zgłaszać się na badania profilaktyczne.
  na stronie 4

  Gminne mieszkania jeszcze w tym roku
  Miasto buduje. grudniu stu lokatorów dostanie klucze do mieszkań w komunalnym bloku przy ul. Armii Krajowej. Wcześniej, bo już latem, ruszy budowa kolejnych komunalnych kamienic.
  na stronie 5

  Wybierz najlepszego
  Nasz plebiscyt. Przypomnieliśmy już Czytelnikom prawie całą białostocką radę miejską. Dokonania ostatnich czterech radnych przedstawimy jutro. A od piątku, 28 maja, ruszy SMS-owe głosowanie. Plebiscyt zakończy się 23 czerwca, a pięć dni później podamy jego wyniki. To od Was zależy, kto zostanie najlepszym białostockim radnym. Wybierajcie.
  na stronie 6

  Młodzi Włosi lubią Łapy
  Uczniowska wymiana. Polacy to bardzo przyjemni i otwarci ludzie - zapewnia Iloria ze szkoły średniej we włoskim Compabasso. Ona i jej rówieśnicy przez kilka dni gościli w łapskim I Liceum Ogólnokształcącym.
  na stronie 7

  Parking nie powstanie kosztem placu zabaw
  By wszyscy byli zadowoleni. Większy parking nie jest tu potrzebny - mówi pan Aleksander z bloku przy ulicy Mieszka I. Obawia się, że powstanie on kosztem zieleni. Ale inni mieszkańcy, którzy mają problem z parkowaniem prosili spółdzielnię o zwiększenie liczby miejsc dla samochodów. Na ich prośbę administracja zdecydowała się na zmiany.
  na stronie 8

  Koreańskie wojsko w stanie gotowości
  Korea Północna się zbroi. Jej przywódca Kim Dzong Il twierdzi, że to tylko obrona. Ale będzie wojna, jeśli sąsiad zaatakuje.
  na stronie 9

  Wzrósł optymizm wśród firm budowlanych
  Rynek pracy. Choć ze statystyk wynika, że bezrobocie powoli się zmniejsza, to według przedsiębiorców nie oznacza, że sytuacja ma się diametralnie poprawić. Firmy prognozują zwolnienia w przemyśle i handlu. Jednak jest nadzieja, że zrekompensuje to wzrost zatrudnienia w budownictwie oraz usługach.
  na stronie 10

  Nie zwlekaj! Pomóż wygrać swojemu faworytowi
  Plebiscyt. Mamy trzech liderów: firmę PU Elek Daniela Słyszewskiego, Usługi Remontowo-Budowlane Tomasz Rutkowski i Yuniwersal Podlaski. Ale to nie jest ostateczny wynik. Dzięki Waszym głosom wszystko jeszcze może się zmienić.
  na stronie 11

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Poranny.pl poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama