NASZE
  GALERIE

  Podróże wokół Białegostoku

  Rozwiń
  Janusz Kochan, radny - Sojusz Lewicy Demokratycznej

  Janusz Kochan, radny - Sojusz Lewicy Demokratycznej

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Kurier Poranny

  Janusz Kochan jest radnym Białegostoku z ramienia Sojuszu Lewicy Demokratycznej.
  Janusz Kochan, radny - Sojusz Lewicy Demokratycznej. SMS: radni.12 pod nr 72051

  Janusz Kochan, radny - Sojusz Lewicy Demokratycznej. SMS: radni.12 pod nr 72051

  Wybierzmy superradnego

  Wybierzmy superradnego


  To od Państwa zależy, kto zostanie najlepszym białostockim radnym. Zapraszamy do udziału w naszym plebiscycie. W piątek, 28 maja, ruszy SMS-owe głosowanie na najlepszego, zdaniem białostoczan, radnego. Plebiscyt zakończy się 23 czerwca, a pięć dni później podamy jego wyniki.  Reprezentuje osiedla: Bojary, Piasta I, Piasta II, Skorupy, Mickiewicza, Dojlidy, Dojlidy Górne. Sprawuje funkcję wiceprzewodniczącego rady miejskiej. Zdobył 1750 głosów.
  Jest radnym od dwóch kadencji. Jako wiceszef rady podczas sesji zasiada za prezydialnym stołem i pewnie dlatego nie zabiera głosu zbyt często. Zazwyczaj ogranicza się do głosowań.

  Ale jeśli już głos zabiera, to prawdopodobnie będzie chodziło o jakiś temat sportowy. Jego oczko w głowie to nowa hala widowiskowo-sportowa w Białymstoku. To on był też pomysłodawcą utworzenia w Białymstoku muzeum sportu. Spokojny, stonowany, waży słowa.

  Ostatnio wystąpił z pomysłem, by najuboższym białostoczanom miasto zapewniło darmowy internet. Przy okazji tegorocznej kampanii promocyjnej miasta proponował, by Białystok promowali sławni ludzie, tacy jak np. Jerzy Maksymiuk czy Kayah, a nie nieznane szerzej osoby.

  Czytaj także

   Komentarze (10)

   Wszystkie komentarze (10) forum.poranny.pl

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Poranny.pl poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama