UWAGA!
  WYPADEK

  Tragiczniejsze wypadki w Białymstoku

  Rozwiń
  UWAGA!
  Zwiń

  Tragiczniejsze wypadki w Białymstoku

  Do śmiertelnych wypadków w Białymstoku dochodzi rzadko. Przypominamy te najtragiczniejsze

  W papierowym wydaniu Kuriera Porannego z 10 maja 2010...

  W papierowym wydaniu Kuriera Porannego z 10 maja 2010 polecamy:

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Kurier Poranny

  W papierowym wydaniu Kuriera Porannego z 10 maja 2010 polecamy:
  Galeria Jagiellońska za 60 milionów euro kredytu
  Największe centrum handlowe w Białymstoku. W tym roku inwestor ma złożyć wniosek o pozwolenie na budowę Galerii Jagiellońskiej. A prace ruszą w przyszłym. Inwestor nie porozumiał się jeszcze z najemcami. Dopiero gdy to zrobi, ma zamiar ubiegać się o 60 milionów euro kredytu, niezbędnego do sfinansowania tej inwestycji.
  na stronie 1

  Każdy kolejny zestaw zwiększa Twoje szanse
  Możesz wygrać dom i nagrody dodatkowe. Ci, którzy zaczęli grać od początku, czyli od 23 kwietnia, w minioną sobotę skompletowali już pierwszy z szesnastu zestawów kuponów przewidzianych w naszej loterii. Im więcej zestawów kuponów, tym większe szanse w losowaniach. A jest o co grać.
  na stronie 2

  Jak Polacy rozgromili Szwedów
  Czyli rekonstrukcja bitwy o Tykocin. Huk armatnich wstrzałów, salwy z muszkietów, błyszczące szable, konnica, saperzy, a nawet łódź desantowa. Tak wczoraj kilkudziesięciu mężnych wojów z całej Polski odbijało Tykocin z rąk nieprzyjacielskich sił szwedzkich i radziwiłłowskich. Zwyciężyli. Tak jak 353 lata temu.
  na stronie 3

  W środę otwarcie Esperanto-Libraro
  Biblioteka esperancka. Książki i czasopisma w esperanto czekają na wszystkich miłośników tego międzynarodowego języka w Centrum im. L. Zamenhofa przy ulicy Warszawskiej. Każdy będzie mógł z nich korzystać, bo to pierwsza w Polsce taka publiczna książnica.
  na stronie 4

  Od dziś łatwiej na Antoniuk
  Kierowcom będzie lżej. Dziś około południa drogowcy przywrócą ruch na zjeździe z wiaduktu Dąbrowskiego w kierunku ulicy Antoniukowskiej. To ułatwi życie mieszkańcom okolicznych osiedli.
  na stronie 5

  W mieszkaniu przy ulicy Prowiantowej zawalił się sufit
  Mieszkańcy przeżyli chwile grozy. Mogło dojść do tragedii. Na szczęście nikomu z naszej rodziny nic się nie stało - mówi Krzysztof Kaczanowski. W piątkowy wieczór oglądał z żoną telewizję. Nagle, tuż nad nimi, z sufitu zaczęły odpadać kawałki tynku.
  na stronie 6

  Żądają wypłaty zaległych premii
  Pracownicy pozwali upadłe ZNTK. Dziś Sąd Rejonowy w Białymstoku rozpatrzy 85 pierwszych wniosków o wypłacenie zaległych premii. W sumie do sądu wpłynęło ich kilkaset. Jednak nie wszystkich pracowników upadłych ZNTK w Łapach było stać na proces. Nie wszystkich sąd zwolnił z kosztów.
  na stronie 7

  Ten słup zawadza
  Trzeba go przesunąć. Słup telekomunikacyjny utrudnia wjazd na moją posesję - mówi Marian Leoniewski. Poprosił Telekomunikację Polską o jego przesunięcie. TP może to zrobić, ale na koszt naszego Czytelnika.
  na stronie 8

  Odtajniona prawda o Katyniu
  Marszałek Komorowski przekaże dokumenty historykom. Prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew przekazał pełniącemu obowiązki prezydenta Polski Bronisławowi Komorowskiemu 67 tomów akt śledztwa katyńskiego. Jednocześnie zapewnił, że odtajnianie materiałów katyńskich będzie kontynuowane na jego osobiste polecenie.
  na stronie 9

  Zarobić na modzie na luksus
  Nisze rosną w siłę. Herbaty i kawy z górnej półki mają coraz więcej zwolenników. I choć właściciele sprzedających je sklepów twierdzą, że wielkich zysków nie ma, jest to opłacalny biznes. Specjaliści szacują, że ten rynek wart jest obecnie około 3 mld zł i ciągle rośnie.
  na stronie 11

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Poranny.pl poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama