NASZE
  GALERIE

  Podróże wokół Białegostoku

  Rozwiń
  Thiago Cionek po zajściu z Niedzielanem: Nie jestem bandytą

  Thiago Cionek po zajściu z Niedzielanem: Nie jestem bandytą

  (ted)

  Kurier Poranny

  Aktualizacja:

  Kurier Poranny

  Napastnik Ruchu Chorzów Andrzej Niedzielan ma znów złamaną kość jarzmową. Zdaniem zawodnika Niebieskich winę za to ponosi obrońca Jagiellonii Białystok Thiago Cionek.
  Thiago Cionek

  Thiago Cionek ©fot. Archiwum

  - Cionek próbował mnie trafić trzy razy, zanim w dziewiątej minucie udało mu się przywalić tak mocno, jak to tylko możliwe - pisze na swoim blogu Niedzielan. - On jest bandytą. Im więcej takich piłkarzy w polskiej lidze, tym gorzej - dodaje.

  Brazylijczyk jest bardzo zdziwiony oskarżeniami piłkarza Ruchu. Zdaniem Cionka uraz Niedzielana wywołała nie do końca wyleczona kontuzja twarzy.

  - Normalnie wyskoczyłem do piłki i jestem pewien, że gdyby napastnik rywali był zupełnie zdrowy, nic by mu sie nie stało - przekonuje Cionek. - Rozumiem, że Niedzielan jest zdenerwowany kontuzją i przykro mi z tego powodu, ale nie ma prawa nazywać mnie bandytą, bo nim po prostu nie jestem - dodaje.

  Zawodnika Jagi w obronę brał m.in Grzegorz Mielcarski w programie Liga+ Extra. Niestety, pozostali piłkarscy eksperci nie zostawili na Brazylijczyku suchej nitki.

  - Cionek w każdym meczu ma przynajmniej jedną sytuację, w której celem nie jest piłka, a zawodnik rywali - zauważa Andrzej Twarowski, ekspert Canal+.

  - Jeśli faktycznie jestem takim brutalem, to dlaczego w 25 spotkaniach mam tylko trzy żółte kartki - broni się Cionek.

  Dla porównania Niedzielan wystapił w tym sezonie w 18 meczach i uzbierał cztery żółtka.

  To nie pierwsze zajście Cionka z Niedzielanem. O poprzednim przeczytasz w artykule Thiago Cionek musi się tłumaczyć za uderzenie Niedzielana.

  Czytaj także

   Komentarze (7)

   Wszystkie komentarze (7) forum.poranny.pl

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Poranny.pl poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama