NASZE
  GALERIE

  Podróże wokół Białegostoku

  Rozwiń
  Wyczytaj dom za prawie 700 tys. Sprawdź, jakich błędów nie...

  Wyczytaj dom za prawie 700 tys. Sprawdź, jakich błędów nie popełnić.

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Kurier Poranny

  Wyczytaj dom za prawie 700 tys. Sprawdź, jakich błędów nie popełnić.
  Graj i wygrywaj. Nie strać szansy na wylosowanie wymarzonego domu. Dziś podpowiadamy, m.in. co zrobić, by zgłoszenie do loterii "Wyczytaj sobie dom" było bezbłędne.
  Wyczytaj dom za prawie 700 tys. Sprawdź, jakich błędów nie popełnić.
  Nie zdążyłam kupić do tej pory "Porannego". Czy mam jeszcze szanse by wziąć udział w loterii?
  Włączyć się do gry można w każdym momencie, jednak nie później niż do 25 listopada, kiedy mija możliwość zebrania całego zestawu 12 kolejnych kuponów.

  Aby włączyć się do gry o wspaniały dom, wystarczy wyciąć i wysłać lub dostarczyć bezpośrednio do biura loterii "Kuriera Porannego" zestaw kolejnych, 12 kuponów w białej, standardowej kopercie C6. Niezwykle ważne jest, by na kopercie znalazł się dopisek: "Wyczytaj sobie dom".

  Czy kupon JOKER może być użyty tylko raz?
  Tak. Zgodnie z zapisami regulaminu kupon uzupełniający JOKER może zastąpić tylko jeden brakujący w zestawie kupon, a więc może być użyty tylko raz.

  Nigdzie nie mogę znaleźć koperty o formacie wymaganym regulaminem i z zamknięciem trójkątnym. Taką kopertę prezentujecie Państwo w skróconym regulaminie. Czy może być koperta z zamknięciem trapezowym?
  W skróconym regulaminie prezentujemy symbol koperty, a nie jej zasadniczy wygląd. Koperta musi być biała, w określonym w regulaminie rozmiarze. Sposób jej zamknięcia nie jest istotny dla poprawności zgłoszenia. Należy pamiętać, że niedopuszczalne jest umieszczanie na kopercie jakichkolwiek dodatkowych, poza ewentualnymi znaczkami, naklejek czy rysunków.

  Czy aby wziąć udział w loterii i wygrać dom lub jedną z nagród dodatkowych, muszę uzbierać i dostarczyć wszystkie zestawy kuponów, jakie przewiduje regulamin?
  Aby włączyć się do gry, wystarczy skompletować i dostarczyć do Biura Loterii jeden zestaw złożony z 12 kolejnych kuponów. Warto przy tej okazji pamiętać, że przynajmniej jeden kupon w zestawie powinien zawierać dane uczestnika loterii: imię, nazwisko, adres zameldowania (kod, miasto, ulica, numer domu, numer mieszkania), adres do korespondencji (o ile jest inny niż adres zameldowania) oraz podpis pod zgodą na przetwarzanie danych osobowych i oświadczeniem o braku przesłanek do wyłączenia z loterii (dotyczy pkt. 8 i pkt. 9 regulaminu). Podanie informacji o numerze telefonu oraz adresu e-mailowego nie jest obowiązkowe dla ważności kuponu. Dodatkowo, gdy w zestawie pojawia się kupon JOKER musi być on uzupełniony o numer kuponu brakującego w zestawie.

  Czy koperty, które biorą udział w losowaniach nagród dodatkowych, są także dopuszczone do losowania nagrody głównej?
  Oczywiście.

  Czy koperty biorące udział w pierwszym losowaniu nagród dodatkowych, biorą także udział w pozostałych dwóch losowaniach?
  Nawet jeżeli podczas pierwszego losowania nagród dodatkowych zostanie wylosowana koperta, Organizator sporządzi kserokopię wylosowanych kuponów w celu umożliwienia ich dalszego udziału w loterii. Oryginały zostaną zdeponowane w Biurze Loterii w celach protokolarnych.
  Kupony, łącznie z tymi wylosowanymi, biorą udział w pozostałych dwóch losowaniach nagród dodatkowych i losowaniu nagrody głównej. Warto więc włączyć się do gry jak najwcześniej.

  Odwiedź także nasz serwis specjalny Wyczytaj sobie dom. Znajdziesz tam wszystkie informacje o loterii (w tym regulamin), obejrzysz projekt domu, będziesz mógł przeczytać porady budowlane.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Poranny.pl poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama