UWAGA!
  WYPADEK

  Tragiczniejsze wypadki w Białymstoku

  Rozwiń
  UWAGA!
  Zwiń

  Tragiczniejsze wypadki w Białymstoku

  Do śmiertelnych wypadków w Białymstoku dochodzi rzadko. Przypominamy te najtragiczniejsze

  O.S.T.R. wystąpi w Gwincie. To gratka dla fanów hip- hopu

  O.S.T.R. wystąpi w Gwincie. To gratka dla fanów hip- hopu

  (art)

  Kurier Poranny

  Aktualizacja:

  Kurier Poranny

  Na czwartek (6 maja) zaplanowano pierwszy finał festiwalu Zgrzyty. Na scenie pojawia się hip- hopowcy. Gwiazdą wieczoru będzie O.S.T.R.
  O.S.T.R. to gwiazda festiwalu Zgrzyty 2010

  O.S.T.R. to gwiazda festiwalu Zgrzyty 2010 ©Fot. ostr.net

  6 maja o godzinie 18 w klubie Gwint rozpocznie się pierwszy w tym roku finał festiwalu Zgrzyty. Na początku na scenie wystąpią cztery składy nominowane do nagród w kategorii hip- hop. Będą walczyć o nagrodę publiczności ufundowaną przez klub Gwint oraz wyróżnienie - nagrodę przygotowaną przez skate shop Free Way.

  Największą atrakcją wieczoru będzie jednak występ Adama Ostrowskiego, znanego fanom hip- hopu jako O.S.T.R. Łódzki raper wydał szereg albumów, z czego ostatni pt.: Tylko dla dorosłych (z końca lutego tego roku), zdobył już platynową płytę. Koncert będzie promował właśnie to wydawnictwo.

  Płyta uważana jest za najbardziej hardcore'ową w całej dyskografii O.S.T.R.
  Mówi się wręcz o powrocie do stylu z jego pierwszych albumów. Płycie towarzyszy komiks autorstwa Grzegorza Forina Piwinickiego. Obrazkowa historii jest uzupełnieniem płyty, choć niektórzy mogą uważać odwrotnie i potraktować muzykę jako soundtrack do komiksu.

  Jak twierdzi sam artysta, pomysł na płytę dojrzewał przez ostatnie sześć lat. O.S.T.R. pierwszy raz pisał teksty według z góry obranego scenariusza. Dzięki temu w efekcie finalnym udało mu się stworzyć album w konwencji jakiej wcześniej nie było.

  Bilety w cenie 20 złotych można kupić w klubie Gwint, oraz sklepach: Tango, Music For You, Free Way. Ci którzy nie zdążą, mogą to zrobić przy wejściu do klubu. Tutaj bilety będą kosztować 25 złotych.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Poranny.pl poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama