Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok 2:0 (zdjęcia)

(dor)
Mecz Polonia-Jagiellonia
Mecz Polonia-Jagiellonia Fot. Internauta
Polonia Warszawa strzeliła Jagiellonii pierwszą bramkę w 27 minucie spotkania. Po przerwie do pustej bramki skierował piłkę Tomasz Jodłowiec.

Po 25 minutach pierwszej połowy dośrodkował Mierzejewski, a niepilnowany Daniel Gołębiewski skierował piłkę wprost do bramki Jagiellonii. Polonia Warszawa objęła prowadzenie 1:0.

W 55 minucie Kamil Grosicki "w swoim stylu" oddał piłkę bramkarzowi przeciwnika, wykonując rzut wolny.

Po przerwie, po kilkunastu minutach strzał Mierzejewskiego obronił Grzegorz Sandomierski, ale niepilnowany Tomasz Jodłowiec wykorzystał okazję i w 57 minucie meczu po raz drugi skierował piłkę do bramki Jagiellonii.

Po zdobyciu dwóch bramek Polonia nie ustawała w atakach do samego końca spotkania.