UWAGA!
  WYPADEK

  Tragiczniejsze wypadki w Białymstoku

  Rozwiń
  UWAGA!
  Zwiń

  Tragiczniejsze wypadki w Białymstoku

  Do śmiertelnych wypadków w Białymstoku dochodzi rzadko. Przypominamy te najtragiczniejsze

  My dajemy Ci dom, Ty musisz go tylko urządzić

  My dajemy Ci dom, Ty musisz go tylko urządzić

  Zdjęcie autora materiału

  Kurier Poranny

  Wyczytaj sobie dom to największa jak dotąd loteria Kuriera Porannego, w której nagrodą główną jest dom o powierzchni 138 mkw., usytuowany na 1100 metrowej działce w podbiałostockich Sochoniach.


  Nasz serwis specjalny to kompendium wiedzy o loterii. Znajdziesz tu nie tylko regulamin, ale będziesz mógł odbyć wirtualny spacer po naszej głównej nagrodzie. Dowiesz się także, jak na przykład zbudować własny dom.

  Aktualności - zbiór wszystkich informacji o loterii, ułożone w przejrzysty, chronologiczny układ. Jeżeli pominąłeś któryś z artykułów, zawsze będziesz mógł do niego wrócić i zapoznać się z jego treścią. Każdy artykuł możesz skomentować na forum.

  Jak grać - czyli regulamin w pigułce. Podpowiadamy, co trzeba zrobić, by zgłoszenie było prawidłowe.

  Nagroda główna - czyli dom o powierzchni 138 mkw. usytuowany na 1100 metrowej działce w podbiałostockich Sochoniach. Klikając w tę zakładkę zobaczysz wizualizację budynku będącego nagrodą, a także jego obszerny opis.

  Nagrody dodatkowe - 24 sprzęty RTV AGD o wartości niemal 30 000 złotych rozdamy podczas trzech dodatkowych losowań. Ich specyfikację poznasz klikając w zakładkę

  Nagrodzeni - kto, kiedy i co, czyli laureaci wszystkich losowań naszej loterii.

  Partner loterii - w tej zakładce znajdziesz partnerów naszej loterii.

  Regulamin - każda loteria musi posiadać swój regulamin zatwierdzony przez Izbę Celną. W zakładce "Regulamin" można zapoznać się z pełną wersją zasad uczestnictwa w loterii, sposobem wyłaniania laureatów, a także sposobem odbioru nagród.

  Kontakt - czyli gdzie szukać odpowiedzi na pytania i niejasności. W tej zakładce znajdziesz dane teleadresowe, pod którymi zastaniesz ludzi potrafiących udzielić odpowiedzi na każde pytanie związane z loterią, nawet to najtrudniejsze.

  Buduj z Porannym - cykl artykułów o tematyce budowlanej. Pokażemy Ci jakie czynności, terminy i haczyki czyhają na każdego, kto marzy o własnym domu.

  Projekt budowlany - pokazujemy, jak wygląda dom będący główną nagrodą w naszej loterii. Szereg rysunków szczegółowych wykonanych przez profesjonalne Biuro Projektów, pozwoli już snuć plany dotyczące umeblowania domu.

  Wirtualny spacer - czyli możliwość zwiedzenia nagrody głównej bez wychodzenia z domu. Dzięki zainstalowaniu prostej aplikacji każdy będzie mógł przejść się po wszystkich pomieszczeniach, zajrzeć niemal w każdy kąt, zmienić kolor ścian, mebli, poznać gabaryty każdego z pokoi.
  Czytaj także

   Komentarze (93)

   Wszystkie komentarze (93) forum.poranny.pl

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Poranny.pl poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama