UWAGA!
  WYPADEK

  Tragiczniejsze wypadki w Białymstoku

  Rozwiń
  UWAGA!
  Zwiń

  Tragiczniejsze wypadki w Białymstoku

  Do śmiertelnych wypadków w Białymstoku dochodzi rzadko. Przypominamy te najtragiczniejsze

  W papierowym wydaniu Kuriera Porannego z 22 kwietnia 2010...

  W papierowym wydaniu Kuriera Porannego z 22 kwietnia 2010 polecamy:

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Kurier Poranny

  W papierowym wydaniu Kuriera Porannego z 22 kwietnia 2010 polecamy:
  Ten dom może być Twój. Jutro zaczynamy loterię
  Nagroda za 675 tysięcy złotych. Wystarczy zebrać komplet 12 kuponów, by stać się właścicielem pięknego domu w podbiałostockich Sochoniach, wartego 675 tysięcy złotych. Pierwszy kupon wydrukujemy już jutro.
  na stronie 1

  Lotnisko regionalne może powstać w gminie Tykocin
  Decyzja środowiskowa u marszałka. Sawino-Saniki-Bagienki to najlepsza z możliwych lokalizacji na budowę lotniska. Potwierdzeniem jest wydanie pozytywnej decyzji środowiskowej przez Regionalną Dyrekcję Ochrony Środowiska - mówi Jarosław Dworzański, marszałek województwa. Wczoraj RDOŚ oficjalnie przekazała mu dokument.
  na stronie 2

  SMS-em płacimy za parkowanie aut w centrum Białegostoku
  Już od wczoraj.
  Wystarczy zarejestrować się w systemie, wpłacić trochę pieniędzy na konto bankowe, przykleić plakietkę - i już można wygodnie, z telefonu komórkowego zapłacić za postój w strefie płatnego parkowania.
  na stronie 3

  Od frontu zabytek, z tyłu blok
  Retro w nowym stylu. Właściciel kamienicy przy ulicy Nowy Świat 9 planuje dobudować do niej blok. - To przykrywanie liściem figowym wstydu po tym, że zabytku już praktycznie nie będzie - uważa Andrzej Lechowski, historyk i dyrektor Muzeum Podlaskiego.
  na stronie 4

  Porzucone auta blokują miejsca parkingowe. Spółdzielnia chce je usunąć
  Parkowanie na Piaskach. Wiele miejsc od miesięcy blokują auta nawet z innych miast - mówi pan Krzysztof. Teraz takie wraki można zgłosić do spółdzielni. Administracja obiecuje, że zostaną usunięte.
  na stronie 5

  Spodki na weekend zamienią się w twierdzę
  Nasz patronat. To będzie prawdziwa gratka dla fanów fantastyki, rycerstwa i średniowiecza. Będą bitwy, turnieje, interaktywne wystawy, filmy, spotkania z pisarzami.
  na stronie 6

  Gimnazjaliści filmowali tolerancję
  Młodzi dziennikarze. Uczniowie miejscowego gimnazjum zakończyli właśnie warsztaty dziennikarskie. Nakręcili kilka filmów dotyczących nietolerancji. Sami stworzyli reklamy telewizyjne.
  na stronie 7

  Kamienica sypie się na głowy
  Wreszcie zostanie wyremontowana. Widziałem, jak gzyms odpadał z tej kamienicy. O mały włos nie trafił człowieka - mówi Hieronim Rybołowicz. Nasz Czytelnik twierdzi, że zabytkowa kamienica przy ul. Kilińskiego 15 stanowi zagrożenie dla przechodniów. Nikt nie kwapi się, by zabezpieczyć budynek.
  na stronie 8

  Firmy liczą straty
  Gospodarka odczuła przerwy w ruchu lotniczym. Choć sytuacja na lotniskach powoli powraca do normy, to wiele przedsiębiorstw na długo zapamięta ostatni tydzień. Straty liczą nie tylko lotniska i biura podróży, ale i niektóre firmy produkcyjne, eksportujące swoje towary za granicę.
  na stronie 9

  20 czerwca wybieramy prezydenta
  Wtedy będzie pierwsza tura. Ewentualna druga tura została wyznaczona na 4 lipca. Taką decyzję podjął wczoraj marszałek Sejmu Bronisław Komorowski, który pełni teraz obowiązki głowy państwa.
  na stronie 10

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Poranny.pl poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama